Перегляд та обговорення епізоду "Перевізниці"

З початку повномасштабного вторгнення головна героїня, вже загартована подіями на Донбасі, вирішує не виїжджати за кордон, а стати безплатною перевізницею для інших людей, куди б вони не їхали – назад у Харків чи в Польщу.

У серіалі є відлуння багатьох болючих тем, які існують в українському суспільстві – тут про сепаратизм і диверсантів, про корупцію і розкрадання гуманітарки, про російських пропагандистів та про ухилення від мобілізації, а також про упередження до ЛГБТ.

Автори фільмів і серіалів про війну в Україні часто говорять, що знімають їх, щоб нагадати іноземним глядачам про те, що війна триває, і якою ця війна насправді є. Саме тому серіал почали показувати на другу річницю війни не тільки на українському телебаченні, а і одночасно в Німеччині, Франції, Швеції, Австрії, Ісландії та Данії, а тепер очікують в Японії, Фінляндії, Латвії, Чехії та Словаччині.

Спікер_ки: шоуранер Євген Тунік, акторка Анастасія Карпенко, оператор Володимир Іванов, Яна Гончаренко (Starlight Media)

Мова: українська

20 квітня

Початок о 16:00

Локація: Кінотеатр "Жовтень", зала Класік

До зустрічі 🐰

Email *
Погодження на використання даних
Будь ласка, заповніть цю форму для відвідування показу та обговорення. Відправивши нам цю анкету, ви автоматично погоджуєтеся на використання персональних даних. Підтвердження участі та деталі про локацію події буде надіслано зареєстрованим учасникам та учасницям. 
*
Ім'я та прізвище *
Номер телефону для зв'язку *
Вік *
Стать *
Місто проживання
Професія та/або організація *
Посилання на Ваш профіль у соціальній мережі

Чи згодні Ви на фото- та відеозйомку під час події?

*
До зустрічі на другому квір-кінофестивалі SUNNY BUNNY 🐰💫
A copy of your responses will be emailed to .
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy