Zapisy na szkolenie: Narzędzia do tworzenia plakatów i ulotek (z elementami skutecznej promocji)
Organizujesz wystawę, koncert, wykład, warsztaty, piknik lub festiwal w swojej miejscowości? Chcesz, by Twój wysiłek został zauważony i publiczność dopisała? Przyjdź na bezpłatne warsztaty, które organizowane są w ramach programu Sieć Kultury lub weź udział w webinarium nie ruszając się z domu!

WARSZTATY: Narzędzia do tworzenia plakatów i ulotek (z elementami skutecznej promocji)

Podczas zajęć uczestniczki i uczestnicy przy użyciu narzędzi, które nie wymagają nakładów finansowych, samodzielnie stworzą projekty ulotki i plakatu. Dowiedzą się również, jakie elementy muszą się znaleźć na czytelnym i efektywnym projekcie graficznym. Szkolenie jest przygotowane dla osób, które do tej pory nie tworzyły grafik, a chcą skutecznie promować swoje wydarzenia bez nakładów finansowych i pracy grafika. Dzięki niemu będą mogli tworzyć ulotki, plakaty lub grafiki do social mediów. Intensywne szkolenie potrwa jeden dzień, od godz. 9.00 do 17.30, po zajęciach będzie również można konsultować z prowadzącą swoje pomysły.


Prowadzenie: Monika Serafin, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury). W Instytucie Kultury Miejskiej odpowiada za komunikację internetową. Organizatorka konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka”. Wcześniej w agencji interaktywnej koordynowała działania związane z marketingiem internetowym i promocją dla takich firm jak: Marwit, Grupa TZMO (Bella, pieluszki Happy, Eva Natura, SpodLady.com). Lokalna Przewodniczka po kolekcji malarstwa monumentalnego na Zaspie oraz Stoczni Gdańskiej szlakiem kobiet. Prywatnie – zawsze uśmiechnięta miłośniczka street-artu i Gdańska.

TERMINY
1 termin: szkolenie stacjonarne, 15 października, godz. 9.00 - 17.30, miejsce: Gdańsk ZAKOŃCZONE
2 termin: szkolenie stacjonarne, 29 października, godz. 9.00 - 17.30, miejsce: Gdańsk BRAK MIEJSC
3 termin: webinar, 2 listopada, 12.00 - 16.00, miejsce: zdalnie

WARUNKI
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego do 11 października. W warsztatach z danej organizacji / instytucji może brać udział tylko jedna osoba.

Uczestniczki i uczestnicy warsztatów są proszeni o zabranie ze sobą komputera przenośnego (laptop) lub tabletu z systemem operacyjnym Windows 7 lub wyższym. Urządzenia będą niezbędne w wykonywaniu ćwiczeń.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA I WYPEŁNIJ GO

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service