Obchody 60-lecia istnienia Studenckiej Agencji Radiowej
Drodzy Radiowcy !

Czas niestety ucieka bardzo szybko, dlatego już teraz pragniemy Was serdecznie zaprosić na uroczystość obchodów 60-lecia powstania Studenckiej Agencji Radiowej, która odbędzie się 21 października 2017 r., na Auli Głównej Politechniki Gdańskiej. Nasze spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 od wystąpienia obecnego Redaktora Naczelnego oraz zaproszonych gości. Następnie czekają nas doznania artystyczne, po których przystąpimy już do wspólnej zabawy i biesiadowania w rytm wielopokoleniowych hitów (szczegółowy plan wydarzenia zostanie opublikowany 30.07.2017 r.). Organizacja tego przedsięwzięcia to dla nas ogromne wyzwanie, dlatego chcielibyśmy, aby każdy z Was wypełnił poniższą ankietę, która znacznie usprawni procesy logistyczne. Wymaganym jest, aby osoba wypełniająca ankietę podała adres mailowy bądź korespondencyjny, ponieważ wejście na imprezę będzie odbywało się na bazie imiennego zaproszenia, przesłanego drogą mailową bądź listownie.

Chcemy by to wydarzenie było wyjątkowe, by odżyły stare przyjaźnie i znajomości, a być może nawiązały się nowe, dlatego zapraszamy wszystkich do wyrażenia chęci uczestnictwa poprzez wypełnienie poniższej ankiety. Niestety już na wstępie musimy Was poinformować, że ze względu na brak dofinansowania nasz bal będzie imprezą płatną. Koszt wstępu dla jednej osoby wynosi 75 PLN. Wyrażamy głęboką nadzieję, że wyrazicie zrozumienie dla powyższej decyzji, ale niestety nie mieliśmy wyjścia.

Bardzo liczymy, że tego dnia spotkamy się w jak najliczniejszym gronie, i nikogo wśród nas nie zabraknie. Jeżeli macie szczegółowe pytania to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 791 979 270 (Mateusz Wyborski) bądź 732 004 727 (Artur Łappo).

Serdecznie Pozdrawiam
Kolegium Radia SAR

Email address
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres Korespondencyjny
Your answer
Czy wybierasz się na bal z osobą towarzyszącą ?
W jakich latach byłaś/eś członkiem Studenckiej Agencji Radiowej
Your answer
Uwagi
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms