TTÜ Tantsutüdrukud AUDITION 2017/2018
Palume end registreerida TTÜ Tantsutüdrukute 2017/18 hooaja katsetele just SIIN - linki võib levitada, seega haarake sõbrad ja sõbrannad kaasa nii katsetele kui ka kaasa elama! :)

FB sündmusele saate attendida SIIN - https://www.facebook.com/events/806354632867341/?ti=as

Komplekteerime sel aastal mitu võistlus-, ettevalmistus- ja järelkasvu rühma, seega oleme mõelnud kõigile ja meie trennid on suunatud igale tantsu- ja akrobaatikahuvilisele. Ehk siis kui Sul on juba ammu olnud soov kuuluda TTÜ Tantsutüdrukute ridadesse, aga pole senimaani julgenud tulla, siis just sel aastal on Sul võimalus alustada täiesti algusest või juba edasijõudnute tasemelt ning seda kõike meie kogenud treenerite juhendamise all! Garanteerime hea tuju ning võimaluse treeningsaalis õpitut ka teistele demonstreerida.

Sel aastal toimuvad showtantsu ja cheerleadingu auditionid eraldi. Mida see täpsemalt tähendab?
5. september kell 18.00 - Showtantsu katsed, kuhu on oodatud kõik tantsijad, kes soovivad meie ridades tantsida showtanstu, hiphopi, jazzi jne.
6.september kell 18.00 - Cheerleadingu katsed, kuhu on oodatud kõik cheerleadingust huvituvad noormehed ja neiud, kes tahavad teha akrobaatilisi trikke, tõsteid, viskeid jne.
Loomulikult võid osa võtta kahel päeval katsetest ja ka trennides on võimalik mõlemat stiili teha, kuid katsetel soovime näha kõiki Sinu oskusi, et teaksime, millisesse rühma Sind suunata.

Trenniajad tulevad nii meie kodulehele kui ka Facebooki - hoia silm peal!

Lisainfo auditioni kohta www.facebook.com/TTUTantsutudrukud
Murede ja küsimuste korral kirjuta info@ttutantsutudrukud.com

Nimi
Näide: Mari Mustikas/Tiit Tihane
Your answer
Palun vali Auditionil osalemise päev
Võid valida osalemise mõlemal päeval
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms