Kurs pierwszej pomocy IV w SCOP
Cykl szkoleń z pierwszej pomocy, prowadzony przez strażaka ratownika OSP Cieśle, Pana Wawrzyńca Macieja Grzegórzko ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z pierwszą pomocą przedmedyczną, czyli jak każdy z nas powinien zachować się w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. Uczestnicy kursów będą pracowali na profesjonalnych fantomach oraz zapoznają się ze sprzętem medycznym, np. defibrylatorem.

Kolejne z cyklu spotkanie odbędzie się w środę (4 września 2018) o godzinie 16:30 w Sosnowieckim Centrum Organizacji Pozarządowych przy Placu Kościuszki 5. Spotkanie jest bezpłatne.

Ochrona danych osobowych
Celem zebrania danych jest zewidencjowanie uczestników kursu pod kątem przygotowania okolicznościowych dyplomów uczestnictwa (imiona i nazwiska uczestników), kontakt do uczestników w przypadku przełożenia/odwołania kursu (adresy email) oraz dostosowanie kursu do wieku uczestników (przedział wiekowy).
Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), Art. 4, punkt 2.
Imię, nazwisko uczestnika *
Your answer
Email
Your answer
Przedział wiekowy:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dawid Surmik. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms