Závazná přihláška "Certifikační zkouška European Tree Worker"
Akce SZKT, 14. května 2020, Mělník
Email address *
Po odeslání přihlášky je nutné zaslat přílohy (viz. níže) na e-mail kancelar@szkt.cz:
1. Kopie platného osvědčení o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách, dle NV 362/2005 Sb. nebo platné osvědčení o odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách pomocí speciální lanové techniky (techniky lanového přístupu) dle NV 362/2005 Sb.
2. Kopie dokladu o absolvování kurzu první pomoci (uznáváme jakýkoliv oficiální typ odborného školení).
3. Kopie dokladu o absolvování kurzu práce s motorovou pilou.
4. Seznam referenčních zakázek, vlastnoručně podepsaný, dokazující alespoň 1 rok praxe v oboru péče o stromy, včetně praxe ošetřování stromů ve výšce pomocí stromolezeckých technik. (Musí obsahovat datum nebo období prací a kontakt na zadavatele či zaměstnavatele.)
5. Kopie dokladu o lékařské prohlídce uchazeče ne starší 1 roku od data konání certifikační zkoušky.
6. Kopie platného certifikátu SKT A nebo ABA A1 (pokud jste jeho držitelem).
7. Veškeré vaše vybavení by mělo procházet pravidelnou kontrolou (revizí). Doklad o ní přineste s sebou ke zkoušce na kontrolu vybavení před praktickou demonstrací práce v koruně stromu. Na místě Vás o to může technik požádat! Tento poslední dokument nemusíte posílat předem.
Kontaktní a fakturační údaje
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul/y
Your answer
Název organizace
Your answer
Fakturační adresa - ulice *
Your answer
PSČ (bez mezer) *
Your answer
Město *
Your answer
IČ/DIČ
Your answer
Telefon
(Uvedený telefon bude sloužit pro rychlou komunikaci případných nenadálých situací.)
Your answer
Účastnický poplatek *
(Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH)
Možná zvýhodnění (Pro členy a dobrovolníky SZKT)
(Pokud jste činný člen společnosti, do políčka "jiné" prosím napište konkrétně vaši pozici např.: člen správní rady nebo sekcí, garant programů, hodnotitel vesnice roku, rozhodčí apod. Bude vám upraven poplatek dle platných pravidel SZKT.)
Poznámka
Sem vložte text, pokud nám chcete sdělit něco navíc. Např. přání platit hotově na místě (Pozor i při platbě v hotovosti platí storno podmínky!) nebo potřebu fyzické faktury s razítkem (běžně ji zasíláme jen v PDF na email), apod.
Your answer
Souhlas s obchodními a storno podmínkami *
Odesláním odpovědi souhlasíte s obchodními a storno podmínkami. Prosíme vás o zaškrtnutí políčka, že berete na vědomí. (Viz: https://szkt.cz/akce/obchodni-podminky). Pro certifikaci ETW platí dodatek: Při stornování přihlášky 14 dní až 1 den před datem konání akce je účtován storno poplatek ve výši 3.300,- Kč (registrační poplatek do organizace EAC).
Potvrzení o přijetí vaší přihlášky
Pozor, po odeslání přihlášky kliknutím na modré políčko níže "odeslat" se Vám na obrazovce musí objevit okno s potvrzením, že jsme přihlášku v pořádku přijali a musí Vám přijít automatický potvrzovací email.

Pokud automatické okno nevyskočí a email nedorazí (zkontrolujte si složky se spamy a hromadnou poštou), Vaši přihlášku neevidujeme. Zkuste v tom případě odeslat přihlášku přes jiný prohlížeč. Pokud Vám to nepůjde, obraťte se prosím neprodleně přímo na náš email kancelar@szkt.cz. Domluvíme se na jiném řešení.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy