strawderi workshop ön talep formu
Etkinlik Zamanı: Belirlenen Cumartesi günleri

Saat aralığı (12 : 00 - 16 : 00 )

Ücret: 180 tl

İçerik : https://strawderi.com.tr/blogs/seyahat-sanat-tasarim/el-yapimi-deri-atolyesi

Not: Atölyelerde kullanılan tüm malzemeler tarafımızdan temin edilmektedir ve katılım ücretine dahildir. Yapılan ürünler atölye bitiminde katılımcıya teslim edilmektedir.

Konum: Yukarı mh, Doğan sk, 32/C Kartal/İstanbul (Marmaray Başak istasyonuna 5 dakika mesafede, minibüs yolu arka sokağında)

Kayıt süreci : Seçtiğiniz zaman aralığındaki ilk fırsatta size ulaşacağız. Seçtiğiniz gün müsait ise kaydınızı alacağız. Eft/Havale ile ücreti yatırdıktan sonra kaydınız kesinleşmiş olacak.

Email address *
Varsa Instagram hesabı kullanıcı adınız
Your answer
Şubat'ta ayı kayıtları çok büyük oranda doldu, Mart kayıtlarına şimdiden başlıyoruz. Kayıt olma sırasına göre sizinle detaylar ve ödeme için iletişime geçeceğiz. Size en uygun tarih hangisi ise işaretleyebilirsiniz. (İşaretlediğiniz günler kesin olmamakla birlikte katılım durumuna göre kesinleşecektir.) NOT: Çok yüksek ihtimalle seçeceğiniz gün etkinlik sizinle birlikte gerçekleşecektir. Yine de bir aksilik olur da o güne etkinlik olmaz veya doldu ise sizinle telefonla görüşme sonucu mutlaka uygun bir zamanı denk getirip ayarlamaya çalışıyor olacağız. *
Telefonla sizi arayacağız, hangi saat aralığında müsaitsiniz? *
Required
Ad Soyad *
Your answer
Telefon numarası *
Your answer
Bize nereden ulaştınız? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of strawderi. Report Abuse