Номінування членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій
Запрошуємо номінувати представників до Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій
Згідно http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249637036
Склад Наукового комітету формується з учених, які представляють наукову спільноту, є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну наукову репутацію та довіру в науковому середовищі. Члени Наукового комітету мають представляти основні напрями наукової і науково-технічної діяльності в Україні.
4. Члени Наукового комітету обираються на конкурсній основі Ідентифікаційним комітетом з питань науки (далі — Ідентифікаційний комітет), який керується тим, що склад Наукового комітету має бути здатним забезпечити наукове лідерство, бути авторитетним і незалежним, збалансовано представляти всю наукову спільноту.
5. Члени Наукового комітету повинні відповідати кваліфікаційним вимогам до кандидатів у члени Наукового комітету, які формуються Ідентифікаційним комітетом за результатами проведених консультацій з вітчизняними та іноземними науковими організаціями та оприлюднюються на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів України та МОН.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів у члени Наукового комітету затверджуються Ідентифікаційним комітетом на своєму засіданні.
6. Члени Наукового комітету не можуть працювати в одній науковій установі, об’єднанні наукових установ, підрозділі (факультеті, інституті) вищого навчального закладу та не можуть бути близькими особами відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.
Члени Наукового комітету також не можуть працювати в одній науковій установі, об’єднанні наукових установ, підрозділі (факультеті, інституті) вищого навчального закладу з членами Ідентифікаційного комітету та не можуть бути з ними близькими особами відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.
ПІБ вченого *
Your answer
Напрям наукової і науково-технічної діяльності *
Місце роботи *
Your answer
Посилання на профіль в Scopus, Google Scolar *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.