Zaklinaczki wagi
Wypełnienie poniższego formularza jest zgłoszeniem uczestnictwa w programie organizowanym przez MeTime Fit - Maja Moczyńska-Papka oraz Klub Fitness Active Life. Rezerwacja miejsca następuje po uiszczeniu opłaty wg wybranego pakietu.
Dokładne informacje na temat programu znajdują się na stronie www.metime-fit.pl
Email address *
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Nazwa na Facebooku
Dla wygody porozumiewania się, możliwości szybkiego kontaktu, zadawania pytań itp. na Facebooku zostanie utworzona zamknięta grupa uczestników programu. Jeśli nie jesteś moim "znajomym" na Facebooku i posiadasz swój profil, podaj mi jego nazwę, abym mogła Cię znaleźć i dodać do grupy.
Your answer
Napisz coś o sobie
Chciałabym Cię jak najlepiej poznać, aby spełnić Twoje oczekiwania względem programu "Zaklinaczki wagi". Nie będę zadawała konkretnych pytań - sama zdecyduj o tym, co powinnam wiedzieć aby Ci pomóc. Napisz również jakie masz problemy związane z żywieniem, ćwiczeniami i stylem życia oraz dlaczego chcesz wziąć udział w programie. Jeśli wolisz pozostać anonimowa, szanuję to - nie musisz wypełniać tego pola.
Your answer
Choroby i dolegliwości
Ogromna liczba chorób i różnych dolegliwości jest dietozależna, co oznacza, że można je leczyć również odpowiednim żywieniem. Napisz czy coś Ci dolega, a ja wezmę te informacje pod uwagę w programie. Pamiętaj, że wszystkie informacje, które mi podasz są poufne.
Your answer
Skąd dowiedziałaś się o programie?
Your answer
Wybierz swój pakiet:
*
Required
Płatność *
Liczba uczestników programu jest ograniczona. Aby zarezerwować sobie miejsce w programie należy dokonać płatności w ciągu 3 dni od wypełnienia niniejszego formularza. W przypadku dokonania płatności po upływie 3 dni, nie mogę zagwarantować miejsca. W przypadku wyboru opcji "przelew", dane do wykonania transakcji otrzymasz na maila. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, prześlij dane na adres maja@metime-fit.pl.
Required
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy