Zaklinaczki wagi
Wypełnienie poniższego formularza jest zgłoszeniem uczestnictwa w programie organizowanym przez MeTime Fit - Maja Moczyńska-Papka oraz Klub Fitness Active Life. Rezerwacja miejsca następuje po uiszczeniu opłaty wg wybranego pakietu.
Dokładne informacje na temat programu znajdują się na stronie www.metime-fit.pl
Email address *
Nazwisko *
Imię *
Nr telefonu *
Nazwa na Facebooku
Dla wygody porozumiewania się, możliwości szybkiego kontaktu, zadawania pytań itp. na Facebooku zostanie utworzona zamknięta grupa uczestników programu. Jeśli nie jesteś moim "znajomym" na Facebooku i posiadasz swój profil, podaj mi jego nazwę, abym mogła Cię znaleźć i dodać do grupy.
Napisz coś o sobie
Chciałabym Cię jak najlepiej poznać, aby spełnić Twoje oczekiwania względem programu "Zaklinaczki wagi". Nie będę zadawała konkretnych pytań - sama zdecyduj o tym, co powinnam wiedzieć aby Ci pomóc. Napisz również jakie masz problemy związane z żywieniem, ćwiczeniami i stylem życia oraz dlaczego chcesz wziąć udział w programie. Jeśli wolisz pozostać anonimowa, szanuję to - nie musisz wypełniać tego pola.
Choroby i dolegliwości
Ogromna liczba chorób i różnych dolegliwości jest dietozależna, co oznacza, że można je leczyć również odpowiednim żywieniem. Napisz czy coś Ci dolega, a ja wezmę te informacje pod uwagę w programie. Pamiętaj, że wszystkie informacje, które mi podasz są poufne.
Skąd dowiedziałaś się o programie?
Wybierz swój pakiet:
*
Required
Płatność *
Liczba uczestników programu jest ograniczona. Aby zarezerwować sobie miejsce w programie należy dokonać płatności w ciągu 3 dni od wypełnienia niniejszego formularza. W przypadku dokonania płatności po upływie 3 dni, nie mogę zagwarantować miejsca. W przypadku wyboru opcji "przelew", dane do wykonania transakcji otrzymasz na maila. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, prześlij dane na adres maja@metime-fit.pl.
Required
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.