Seznamovací kurz 2017 - Historie a Historie - Evropská studia
Již tradičně pořádá Spolek studentů historie FF UK pro studenty prvních ročníků oborů Historie a Historie – Evropská studia seznamovací kurz, který je určen především k tomu, abyste poznali nové spolužáky ještě před začátkem akademického roku, seznámili se se staršími studujícími a abychom Vám objasnili záludnosti vysokoškolského studia. Letos proběhne ve dnech 29. 9. - 1. 10. v Bílém Potoce pod Smrkem.

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE DO 15.9. DO STEJNÉHO DATA, PROSÍM, TAKÉ ZAPLAŤTE.

Jméno a příjmení *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Typ studia *
V případě studia dvouoboru/více jednooborů, prosím, vypište konkrétní obory
Your answer
Odjezd *
Zajistíme pro Vás dopravu tam i zpět. Pojedeme společně vlakem z Prahy z hlavního nádraží. Všechny jízdenky jsou v ceně seznamovacího kurzu. Potřebujete-li přijet až později, chcete-li přistoupit jinde na trase (jedeme z Prahy přes Turnov a Liberec; v takovém případě si zakoupíte jízdenku sami) nebo máte jiné komplikace s dopravou, napište. Cena kurzu bez dopravy je 825 Kč (v jednom směru) nebo 675 Kč (tam i zpět).
Návrat *
Strava *
Platba *
Cena celého kurzu (ubytování, jídlo, doprava) je 1000 Kč (případně o něco méně, viz výběr dopravy). Nebudete-li se moct účastnit celého kurzu, dejte vědět a my podle toho částku upravíme. Preferujeme platbu na účet :-).
Poznámky
Potřebujeme vědět něco o Vašem zdravotním stavu? Je ještě něco, na co bychom neměli zapomenout?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Spolek studentů historie FF UK. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms