Dış Haberler 102 - 19 Ekim 2021 - Emre Kızılkaya
Bu form, TGS Akademi'nin 19 Ekim Salı günü online olarak gerçekleştireceği webinar'a kayıt içindir. Etkinliğe katılanların gazeteci veya gazeteci adayı olması veya ilgili bir alandan gelmesi beklenmektedir.

Avrupa Birliği desteği ile uygulanan Güçlü Gazeteci Özgür Medya Projesi kapsamında gerçekleştirilen bu etkinlik ücretsizdir. Ancak kontenjan sınırlı olduğundan katılımcıların önceden kayıt olması gerekmektedir. Ayrıca bir katılım teyidi mesajı gerekmemektedir.

🗓 19 Ekim Salı 2021
🕓 19:30
📍 Zoom
📱 Ek bilgi için: akademi@tgs.org.tr

Eğitmen: Emre Kızılkaya

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler lisansının ardından Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik yüksek lisansını tamamladı. 2003-2019 yılları arasında Hürriyet gazetesinde editör, dış haberler şefi ve dijital içerik koordinatörü; Hürriyet Daily News'da idari editör görevlerinde bulundu. İstifasının ardından Harvard Üniversitesi'nde Knight Nieman bursuyla misafir araştırmacı olarak medyada sürdürülebilirlik konusunda çalıştı. Journo'nun proje editörü ve Viyana merkezli Uluslararası Basın Enstitüsü'nün (IPI) Türkiye Ulusal Komitesi Başkan Yardımcısı görevlerini sürdürüyor. Galatasaray Üniversitesi'nde dijital medya alanında doktora yapıyor.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Adınız - Soyadınız *
Dış Haberler 102
Mesleğiniz *
Türkiye Gazetecileri Sendikası'na üye misiniz? *
Çalışma durumunuz? *
Telefon Numaranız *
Çalıştığınız ya da eğitim aldığınız kurum? *
Çalışmıyorsanız eskiden çalıştığınız kurumu yazabilirsiniz. Öğrenci veya yeni mezun iseniz okulunuzu yazabilirsiniz.
Çalıştığınız kurumdaki pozisyonunuz?
Aktif olarak çalışmayanlar daha önce çalıştıkları pozisyonu yazabilirler.
Daha önce TGS Akademi'de bir eğitime katıldınız mı?
Clear selection
Cinsiyetiniz?
Clear selection
Yaşadığınız şehir?
Yaşınız?
Eğitim ve eğitimlerin tanıtımı amacı ile TGS Akademi tarafından atölye kayıt edilecektir. Eğitime katılanların kayıt için onay vermesi gerekmektedir. Bu konuda bilgilendirildiğinizi ve eğitimin kaydının alınmasına onay verdiğinizi teyit ediyor musunuz? *
Kişisel verilerinizin güvenliğine ve mahremiyetine oldukça önem veriyor ve bu verilerinizi işlemek ve muhafaza etmek için mümkün olan en üst seviyede güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında TGS Akademi eğitim ve etkinlikleri hakkında bilgilendirme, sendikal faaliyetler, Türkiye Gazeteciler Sendikası’nın (TGS) Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Güçlü Gazeteci, Özgür Medya” projesinin raporlandırılması amacıyla güvende tutuyoruz. Bu amaçla verilerin işlenmesini kabul ediyorum. *
Son bir yılda habere - basılı gazete dahil - 1 TL veya üstünde bir para harcadınız mı?
Clear selection
Bu etkinlikten beklentileriniz nelerdir?
Eğitim programının size ne katmasını bekliyorsunuz?
Konuşmacımıza özellikle sormak istediğiniz bir soru varsa buradan yazabilirsiniz.
TGS Akademi eğitim ve etkinliklerinden haberdar olmak için WhatsApp grubumuza üye olabilirsiniz:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Journo. Report Abuse