Prihláška do Školy v prírode
Prosím vyplňte prihlášku do Školy v prírode, ktorá sa bude konať v termíne 19. - 23. júna 2018 (utorok - sobota) v rekreačnej oblasti Remäta (http://www.hotel-remata.sk/ubytovanie/turisticka-ubytovna/). Cena pobytu je 135 Eur. V cene je zahrnuté: ubytovanie a strava, výlet do Bojníc, výlet do Turčianskych Teplíc, pedagogický dozor, lukostreľba a pomocný materiál. Poplatok za ŠvP uhraďte na účet OZ Veľká - Malá - Škola SK17 0200 0000 0033 6274 6559 do 11. júna 2018. Ako variabilný symbol uveďte 7777, špecifický symbol pridelené ID vášho dieťaťa.
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Zdravotný stav dieťaťa *
Sem uveďte, či je dieťa svojím zdravotným stavom limitované pre pobyt v Škole v prírode (alergie, potravinové intolerancie, špeciálna strava a podobne). Ak dieťa nemá špecifické požiadavky, napíšte "nemá".
Your answer
Lieky, ktoré dieťa užíva *
Potrebné lieky nezabudnite dieťaťu pribaliť so sebou. Ak neužíva žiadne, napíšte "žiadne"
Your answer
Číslo preukazu na bezplatnú prepravu vlakom
Preukaz je možné vybaviť v zákazníkom centre Železničnej spoločnosti Slovensko. Číslo preukazu je uvedené v pravom dolnom rohu. Bez tohto preukazu bude potrebné zakúpiť si lístok, ktorého cena NIE JE súčasťou platby za Školu v prírode. Ak v čase vyplňovania tejto prihlášky nemáte preukaz vybavený, jeho číslo môžete nahlásiť aj dodatočne.
Your answer
Iné dôležité informácie, ktoré nám potrebujete napísať alebo sa opýtať, napíšte prosím sem:
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service