Ciałoczuła Podróż - Zapisy 
Sign in to Google to save your progress. Learn more

CIAŁOCZUŁA PODRÓŻ

Wyrusz z nami w 4-dniową kobiecą podróż w głąb siebie przez ruch, taniec, sztukę i fotografię. Kameralny wyjazd w bliskości z naturą, z czułością do ciała i uważnością dla każdej z uczestniczek.

Celebrujemy kobiecość, dostrzegając, w sobie miłość, piękno, wrażliwość, dzikość. Szukamy przyjemności w ciele poprzez uważny ruch, zaciekawiony dotyk, uwolniony taniec, czuły obiektyw, manualną kreację, karmiące jedzenie, leśny odpoczynek, saunowe poty.

CIAŁOCZUŁA PODRÓŻ to odpoczynek od warsztatowych procesów, w czasie długich, letnich dni i ciepłych nocy z czułością przyjrzymy się sobie w uważnym ruchu oraz uchwycimy oblicza kobiecości na fotografiach. 

DOŚWIADCZYMY: 

🌿improwizacji tanecznej, 

🌿profesjonalnych sesji fotograficznych, 

🌿sensualnego rytuału saunowego, 

🌿ceremonii cacao, 

🌿kobiecych bodyworków,

🌿warsztatu automasażu,

🌿tworzenia biżuterii z artefaktów lasu, 

🌿uzdrawiającej mocy kobiecego kręgu, 

🌿obcowania ze sztuką poprzez narzędzia arteterapeutyczne, 

🌿bliskości natury i ciszy, 

🌿pysznego wege jedzenia przyrządzanego na miejscu przez Katarzynę Wiosnę "Wiosna w Kuchni",

🌿relaksacyjnego masażu (opcja dodatkowa)

Na pamiatkę naszej CIAŁOCZUŁEJ PODRÓŻY, otrzymasz:

🍀10 fotografii po autorskiej edycji w formie elektronicznej,

🍀mini album z fotografiami z wyjazdu,

🍀narzędzie do automasażu,

🍀małą niespodziankę.

KIEDY: w najdłuższe dni roku i ciepłe noce | 29.06-02.07.2023 r.

GDZIE: Poza Schematem - jedno z najpiękniejszych miejsc warsztatowych w Polsce | zaledwie 50 km od Warszawy. Ugości nas duży komfortowy 380-metrowy dom otoczony naturą, lasem, stawem, łąkami, polami.

CENA:

1844 zł/osoba | 1744 zł/osoba przy zapisie 2 osób) przy zapisie po 24 kwietnia 2023 i dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 zł

*niespodzianka dla uczestniczek poprzednich warsztatów z Ciałoczuli.

**2 miejsca w niższej cenie dla kobiet, które z uwagi na sytuację życiową nie są w stanie pokryć całości kosztów. Skontaktuj się z nami mailowo.

W CENIE POBYTU: Noclegi i pełne wege wyżywienie od czwartku (kolacja) do niedzieli (śniadanie i obiad), wszystkie warsztaty, materiały, rytuał saunowy, ceremonia cacao, profesjonalna sesja fotograficzna z pamiątkowym mini albumem.

Płatne dodatkowo: masaże indywidualne z Marią Konfederak Kwiat Życia Masaż | obowiązują wcześniejsze zapisy. Jeśli chcesz poznać rodzaje oferowanych masaży zaznacz to w pytaniach poniżej.

Dojazd we własnym zakresie.

PROWADZĄCE:

MARTA KONFEDERAK – Arteterapeutka, dyplomowana trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, pasjonatka somatyki i improwizacji tanecznej, zafascynowana DMT (Dance/ Movement Teraphy). Współtworzy Kobiece Kręgi, propaguje Siostrzeństwo oraz rodzicielstwo Bliskości. Prywatnie mama, partnerka i podróżniczka.

www.cialoczuli.pl | FB: Cialoczuli Marta Konfederak


AGNIESZKA CYTACKA fotografka ludzi i zdarzeń. Pasjonatka podróży zafascynowana zdjęciami reportażowymi. Dokumentuje festiwale teatralne i muzyczne. Znacie jej zdjęcia m.in. z Wibracji, Dreamersland’u, Fruń Universe Festival. Artystka kobiecej fotografii. Swoją uważnością czule ujmuje w kadry ulotne chwile. 

www.agnieszkacytacka.com | FB: agnieszka cytacka fotografia

Imię i Nazwisko *
e-mail *
Nr telefonu (używany tylko w razie nagłej potrzeby kontaktu) 
Jeśli jesteś zainteresowana dodatkowymi relaksacyjnymi masażami zaznacz TAK. Wyślemy Ci ofertę na e-mail.
Clear selection
Miejsce na Twoje pytania / komentarze
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji wydarzenia CIAŁOCZUŁA PODRÓŻ oraz zgadzam się na wysyłanie mi wiadomości email, dotyczących wyjazdu.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy