Rybářský informační systém : dotazník pro rybářskou veřejnost
Vážení rybáři,

jak jsme již dříve informovali, v současnosti probíhají intenzivní práce na sběru požadavků na rybářský informační systém, který bude sloužit jako podpůrný nástroj nejen pro organizační složky ČRS, ale také pro členy - rybáře. Aktuálně jsou na programu analýzy jednotlivých funkcionalit a rádi bychom vás požádali o poskytnutí nápadů a návrhů na další funkcionality vznikajícího systému.

V horizontu tří let by měl být rybářský informační systém zaveden na úrovni všech místních organizací, územních svazů i Republikové rady. Jeho prostřednictvím by probíhala nejen evidence členské základny a prodej povolenek, ale také veškerý informační servis týkající se revírů a rybochovných zařízení, zarybňování, statistik úlovků, sportovní agendy a řady dalších oblastí rekreačního rybolovu i hospodaření na svěřených revírech. Součástí rybářského informačního systému je dle plánu také mobilní aplikace pro členy a webové rozhraní (portál), které by nahradilo současné webové stránky ČRS.

Na přípravě systému se aktivně podílí zástupci všech územních svazů, Moravského rybářského svazu i řady místních organizací. Probíhají také jednání se zástupci orgánů státní správy, které mají agendu spojenou s výkonem rybářského práva - například Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem životního prostředí, Státní plavební správou a dalšími s cílem analyzovat možné propojení interních systémů těchto institucí.

Protože rybářský informační systém musí sloužit v první řadě rybářům, rádi bychom Vás požádali o spolupráci vyplněním dotazníku, ve kterém můžete dávat náměty na vylepšení i navrhovat nové funkcionality. Dotazníky pro funkcionáře místních organizací, rybářskou stráž, registrované sportovce a další budou následovat.

Dotazník je plně anonymní, předem děkujeme za Váš čas a ochotu se zapojit do přípravy systému.

Návrhy je možné podávat prostřednictvím formuláře do 2. 8. 2020.


Použité zkratky:
ČRS - Český rybářský svaz, z. s.
MRS - Moravský rybářský svaz, z. s.
ÚS - územní svaz
MO - Místní organizace
PS - Pobočný spolek (místní organizace v MRS)
RS - Rybářská stráž
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy