Par Latvijas Disku golfa līgas 2020 Fināla rīkošanu
Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība pieņēma lēmumu, ka no 17. oktobra būs papildu ierobežojumi sporta un citās jomās. Tā kā šī gada sezonas disku golfa kalendārā šajā datumā tika ieplānotas Latvijas Disku golfa līgas 2020 Fināla sacensības Riekstukalna disku golfa laukumā, tad valdības lēmums tieši ietekmē šī pasākuma rīkošanu.

Latvijas Disku golfa federācijas prezidents ir sazinājies ar Latvijas Sporta federāciju padomes ģenerālsekretāru un telefonsarunā tika pārrunātas iespējas rīkot šīs sacensības. Sarunas gaitā tika aptipināts, ka visām sporta federācijām un sporta pasākumu organizatoriem ir jāievēro valstī noteiktais aizliegums no 17. oktobra līdz 6. novembrim rīkot sporta pasākumus (sporta sacensības, paraugdemonstrējumi vai jebkurš cits pasākums sporta jomā), izņemot starptautiskos sporta pasākumus, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensības pieaugušajiem. Aizlieguma pārkāpšana nozīmētu LSFP un LDGF, kā arī sporta veida reputācijas un tēla graušanu, ko neviena no iesaistītajām pusēm nevēlas. Tādējādi 17.10.2020 LDGL 2020 fināla sacensības nenotiks!

Tāpēc nepieciešams LDGL 2020 Fināla dalībnieku viedoklis par iespējām aizvadīt šīs sacensības drošā un piemērotā laikā. Saprotams, ka ideāla varianta šajā situācijā nav, bet mēs domājam par visu iesaistīto pušu interesēm un drošību. Lūdzam izvērtēt katru no iespējām un aizpildīt šo aptauju, lai noteiktu vairākuma viedokli un pieņemtu labāko lēmumu!
Vārds, Uzvārds *
Spēlētāja divīzija *
Kurš/i variants/i būtu pieņemams/i LDGL 2020 Fināla sacensību rīkošanai? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Latvijas Disku golfa federācija. Report Abuse