Z2572 OPEN Salsa solo dla pań - 22.06.2019 r.

TERMIN: 22 czerwca 2019 r, godz: 10:00 - 13:05
INSTRUKTOR: Izabela Torres
POZIOM: min P2 (minimum 7 miesięcy tańczenia salsy)
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Legnicka 31 - pl. Strzegomski (wjazd na parking od ul. Kruszwickiej 26/28)

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis zajęć
Słowo i zaproszenie od Izabeli Torres :)

Kochane dziewczyny bez wątpienia salsa jest tańcem w parze - ma w sobie niezwykły ładunek energii, radości, seksapilu, gracji, siły i równocześnie kobiecej delikatności, jest wyjątkowa!

Salsa to taniec, który dodaje wiele pewności, ale pomaga też w totalnym zaakceptowaniu swojego ciała, a to jak wiecie ważna sprawa kiedy wszystkie czujemy się wiecznie za grube, za niskie, za wysokie itp.

Jak napisałam wyżej – salsa jest tańcem w parze, ale żeby móc w parze tańczyć każdą komórką ciała trzeba to ciało własne najpierw samemu ogarnąć, skoordynować i wydobyć z każdej jego części swobodny, i co ważne świadomy(!) ruch.

Zapraszam Was na wyjątkowy 3-godzinny babski warsztat!

Program zajęć
SOBOTA 22 czerwca

10:00 - Koordynacja
Praca nad koordynacją poprzez styling rąk w połączeniu z pracą stóp – specjalne zajęcia z użyciem krzeseł 😉 do czego te krzesła zobaczycie ….

11:05 - Przestrzeń
Praca nad swobodnym poruszaniem się w przestrzeni z użyciem stylingu rąk, szybkich zmianach kierunków. Krzesła jeszcze też bardzo nam będą pomocne.

12:10 - Kobiecość i seksapil
Praca nad ruchem bioder, ich płynnością i koordynacją z resztą ciała. Na bazie sekwencji wykorzystamy całą zdobytą wiedzę i popróbujemy zatańczyć tak, że nam samym buty z wrażenia spadną, a co dopiero naszym panom!

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service