Opinion Festival, Paide, Igaunija, 09.-10.08.2024.
"Aktīvo iedzīvotāju fonds" piedāvā iespēju Latvijas organizācijām piedalīties Igaunijas ikgadējā Viedokļu festivālā (līdzīgs pasākums Latvijas "Lampai"), kas notiks Paidē no 9.-10.augustam.
Vairāk informācijas par pasākumu šeit: https://arvamusfestival.ee/en/

Piedalīties var ikviens arī bez AIF starpniecības, pasākums ir brīvi pieejams un bez maksas. Bet ar šo anketu ir iespējams pieteikties uz AIF atbalstu ceļa un nakšņošanas izdevumiem. Atbalstīt varēsim 2 personas, kuras tad piedalīsies ne vien publiskajā Viedokļu festivāla programmā, bet arī īpaši AIF dalībniekiem sagatavotajā programmā (darbnīca “Shaping the future: innovative and effective projects on engagement and participation”), kuru varat atrast šeit: https://knvoac.sharepoint.com/:b:/s/AIFvietne/ES3HlkgARpJCg6FFdi_gz3MBACwM4ClcpfQgvyofPpKkZg

Pieteikšanās termiņš: 2024.g. 5.jūnijs (ieskaitot).
Apstiprinātajiem dalībniekiem par to paziņosim līdz 7.jūnijam.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jūsu vārds, uzvārds *
Jūsu pārstāvētā organizācija *
Tālruņa numurs
*
Apliecinu, ka apstiprināšanas gadījumā varēšu pilnā apmērā piedalīties Igaunijas Viedokļu festivālā un AIF darbnīcā “Shaping the future: innovative and eff ective projects on engagement and participation” Paidē 09.-10.08.2024.:
*
Apliecinu, ka manas angļu valodas prasmes ir pietiekamas, lai kvalitatīvi piedalītos šādā starptautiskā pasākumā:
*
Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasākums notiks igauņu un angļu valodā. Bez pietiekamām angļu valodas prasmēm dalība pasākumā nebūs jēgpilna.
Lūdzu, īsi aprakstiet savu motivāciju un gaidas no šī pasākuma.
*
Informācija var aptvert paredzamos ieguvumus, to turpmāko pielietojumu personīgajā, profesionālajā dzīvē, organizācijas darbā.
Lūdzu, īsi aprakstiet, vai un kā iegūto informāciju/zināšanas izplatīsiet tālāk (organizācijas iekšienē un/vai plašāk).
*
Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri - lūdzu, droši tos ierakstiet!
Par personas datu apstrādi
Personas dati tiks izmantoti tikai šī pasākuma organizēšanai saskaņā ar GDPR - Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy