Uzaktan Eğitim Kapasitesi Değerlendirme Formları
Bu formlar “COVID-19 Pandemisi Sürecince Üniversitelerde Uzaktan Eğitim: Üniversitelerin Kapasiteleri, Öğretim Üyelerinin Adaptasyonları ve Öğrencilerin Memnuniyeti” isimli TUBİTAK-1001 Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
Form 5 bölümünden oluşmaktadır. İlk bölüm üniversiteniz tarafından yürütülen uzaktan eğitim programlarının sayıları ile pandemi sürecindeki uzaktan eğitimle ilgili sayısal verilere yönelik sorulardan oluşmaktadır. İkinci bölüm uzaktan eğitim merkezinin personel ve çeşitli sistemsel bilgilere dair verilere yönelik sorulardan oluşmaktadır. Üçüncü bölüm uzaktan eğitimin teknik alt yapısına yönelik sorulardan oluşmaktadır. Dördüncü bölüm uzaktan eğitim merkezinin yapısı ve hedeflerine yönelik sorulardan oluşmaktadır. Sn bölüm ise uzaktan eğitim merkezinin yeterliliğine sorulardan oluşmaktadır.
Akdeniz Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği Kurulundan (18.06.2020 tarih ve 136 sayılı karar) etik kurul onayları alınan bu çalışmada verdiğiniz cevaplar kesinlikle gizli tutulacaktır. Anketin yanıtlanması yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir. Her soruya cevap vermeye bilirsiniz. Cevaplarınızı bitirdiğiniz zaman en alt kısımda bulunan GÖNDER butonunu tıklamayı unutmayınız.
Katılımınız için çok teşekkür ederiz. Çalışma hakkındaki sorularınızı her zaman Engin Karadağ’a (E-posta: enginkaradag@akdeniz.edu.tr, 0 505 764 66 50) sorabilirsiniz.

Engin Karadağ, Ş. Koza Çiftçi, Ramazan Gök
Akdeniz Üniversitesi

Ahmet Su
Mount Royal Üniversitesi
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy