LDUSA biedra pieteikuma anketa
Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas personas datu apstrādes un aizsardzības politika

Latvijas Diētas un Uztura speciālistu asociācija ir Latvijas Republikas biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrēta institūcija, kurai atbilstoši Biedrību un nodibinājuma likuma 28. panta 2. punktam ir jāuztur savu biedru reģistrs, kurā norādīts katra biedra vārds, uzvārds, personas kods un dzīvesvietas adrese.
Dati no reģistra var tikt izmantoti, lai sazinātos ar biedriem, t.sk. nosūtot informāciju par LDUSA darbību, piedāvājumus piedalīties LDUSA organizētos pasākumos, informāciju par LDUSA partneriem un citu informāciju. Kļūstot par LDUSA biedru, biedrs piekrīt šādas informācijas saņemšanai uz savu e-pasta adresi.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu semināru un citu izglītojošo pasākumu organizēšanu, LDUSA var uzkrāt arī datus par jūsu piedalīšanos sanāksmēs un citos LDUSA organizētos pasākumos.
Jūsu dati no reģistra nevar tikt nodoti trešajām personām bez Jūsu piekrišanas.
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par personām, kas pieprasījušas Jūsu datus un kādam nolūkam.
Izstājoties vai tiekot izslēgtam no asociācijas, biedra dati no LDUSA reģistra tiek dzēsti 6 mēnešu laikā no lēmuma pieņemšanas brīža. Atjaunojoties biedru statusā, biedram atkārtoti jāsniedz piekrišana par savu datu izmantošanu.

Lai nodrošinātu nepieciešamo informāciju par uztura speciālistu darbību, aktīvi praktizējošiem speciālistiem, sertificētiem/resertificētiem speciālistiem, kā arī darbības teritoriju, LDUSA biedriem lūdz sniegt informāciju par savu darba vietu, specializēšanos un citiem ar profesionālo darbību saistītiem jautājumiem, kas var tikt izmantoti apkopotā veidā statistiskiem ziņojumiem, ko pieprasa valsts vai citas organizācijas, veidojot ziņojumus par ārstniecības personu nodarbinātības jautājumiem, vai kādos citos gadījumos.
Email address *
Vārds *
Your answer
Uzvārds *
Your answer
Personas kods *
Your answer
Dzīvesvietas adrese *
Your answer
Specialitāte *
Studiju beigšanas gads *
Your answer
Izglītības iestāde *
Your answer
Jūsu darba vieta *
Your answer
Jūsu specialitāte darba vietā *
Your answer
Vai esat specializējies darbā ar kādām noteiktām pacientu grupām?
Kāpēc vēlaties būt LDUSA biedrs? *
Your answer
Kādās LDUSA aktivitātēs Jūs būtu gatavs/-a aktīvi iesaistīties? *
Required
Lūdzu norādiet Jūsu reģistrācijas statusu *
Jūsu aptaujas anketā sniegtā informācija tiks iekļauta LDUSA biedru reģistrā un tiks izmantota asociācijas darbības nodrošināšanai atbilstoši likumdošanai un personas datu aizsardzības Regulai. Lūdzu aplieciniet, ka piekrītat informācijas iekļaušanai LDUSA biedru reģistrā *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service