Проектний підхід в системі підготовки та перепідготовки керівного, адміністративного та педагогічного складу навчальних закладів в контексті реформування системи освіти України. Європейський досвід

Фундація CEASC у співпраці з Університетом Суспільних наук (м. Лодзь, Польща), мережею Акдемічних інкубаторів підприємництва (Краків, Польща), ВГО «Консорціум закладів післядиплмоної освіти» та ДВНЗ «Унівесритет менеджменту освіти» (Україна. Київ) оголошують набір учасників стажування

"Проектний підхід в системі підготовки та перепідготовки керівного, адміністративного та педагогічного складу навчальних закладів в контексті реформування системи освіти України. Європейський досвід"
Краків, 20-24 жовтня 2018 року

Прізвище, ім'я та по-батькові *
Your answer
Дата та рік народження *
Your answer
Місто, в якому Ви проживаєте *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Ваш e-mail *
прохання вказати Вашу особисту діючу електронну скриньку (всю інформацію на період стажування отримуватимете на неї)
Your answer
Місце роботи на даний час
Your answer
Ваша посада в організації
Your answer
Наявність страхового полісу *
Наявність біометричного паспорту *
Ви вегетаріанка/вегетаріанець? *
Звідки Ви дізнались про проект? *
Your answer
Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу cons.ceasc@gmail.com

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов*язується здійснити оплату за навчання по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у стажуванні у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість участі становить 2000 грн + 420 євро та включає в себе:
• проходження всіх модулів навчання; навчальні матеріали;
• в рамках виїзного модулю навчальної програми:
 трансфер Львів – Краків – Львів та страхування на період поїздки
 проживання у готелі **** (2-місне розміщення)
 сніданки та обіди в навчальні дні
 інтеграційна вечеря в перший день виїзду
 переклад в рамках лекційної і практичної частини
 супровід координатора групи
 Сертифікати, підтверджуючі участь у стажуванні


Організаційні питання:

Ольга - 0932109342

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms