Skrót pomysłu "Dzielnice naszych marzeń"
15 czerwca 2016 roku odbędzie się trzecia konferencja w ramach Forum Przyszłości Dzielnic - zatytułowana "Dzielnice naszych marzeń".

Konferencja będzie w formule otwartej. Celem konferencji jest przedstawić i zebrać pomysły na dzielnice i poddać je dyskusji z udziałem wszystkich zainteresowanych. Te pomysły, uzupełnione o wyniki badań, w tym Barometru i ewaluacji funkcjonowania dzielnic, będą stanowić bazę do dalszych działań mających na celu usprawnienie dzielnic.

Osoby mające pomysł na usprawnienie funkcjonowania dzielnic zapraszamy do przesłania skrótu pomysłu.

Ponieważ nie mamy jednej recepty na dzielnice, przyjmujemy zarówno projekty zmian praktyki w dzielnicach, pojedynczych przepisów statutów, ale również całkowitej reformy jednostek pomocniczych. Pomysł może uwzględniać przepisy wyższego rzędu (przy tej okazji proponujemy zapoznać się z opinią prawną prof. Huberta Izdebskiego http://www.stanczyk.org.pl/opinie-prawne), ale może również uwzględniać postulaty dotyczące prawa na poziomie ustawowym.

Przesłany skrót w szerszej formie będzie można zaprezentować na konferencji, której uczestnikami będą radni miejscy, radni dzielnicowi, urzędnicy, naukowcy, aktywiści, zainteresowani.

Po każdym wystąpieniu przewidziana jest dyskusja.

Zapraszamy do inspirowania się nawzajem i zmieniania dzielnic na lepsze.

Tytuł skrótu
Tytuł skrótu może być propozycją tytułu wystąpienia na konferencji
Your answer
Tekst skrótu: *
Limit znaków wynosi 3000 ze spacjami, tyle co strona A4 zapisana czcionką 12. Tekst może być wklejony.
Your answer
Imię i Nazwisko: *
Your answer
Organizacja, instytucja:
O ile dotyczy
Your answer
e-mail: *
Adres e-mail stanowi podstawową formę kontaktu
Your answer
nr telefonu (opcjonalnie):
Może ułatwić kontakt, zwłaszcza w sprawach pilnych
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: *
Zebrane dane będą przetwarzane i wykorzystane przez Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska, zwane dalej Stowarzyszeniem, na potrzeby przekazywania Panu/Pani informacji o działalności statutowej Stowarzyszenia, w szczególności w związku z rekrutacją na konferencję i sprawami z nią związanymi. Poza powyższymi Stowarzyszenie nie będzie przetwarzać i udostępniać podanych danych. Przekazywanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy także o prawie do dostępu oraz możliwości poprawienia danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Required
Zgoda na publikację i rozpowszechnianie *
Skrót zostanie opublikowany na stronie forumdzielnicowe.pl, prowadzonej przez Miasto Kraków i może posłużyć do promocji konferencji
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms