MESLEKİ EĞİTİMLER TALEP FORMU
Değerli Üyemiz;
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre belirlenen tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalışanların mesleki eğitimlerinin usul ve esaslarını düzenlemek amacıyla, 13 Temmuz 2013 tarih ve 28706 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak, yayım tarihi itibariyle yürürlüğe giren ‘’Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelik’’ gereğince, Tehlikeli ve çok tehlikeli iş kolunda faaliyet gösteren üyelerimizin yönetmelikte belirlenen EK-1 de geçen mesleklerle ilgili TOBB MEYBEM A.Ş. ile yapılan protokol kapsamında 41 meslek ile ilgili eğitimler yapılmaya devam edilmektedir.
Ayrıca bu sınavlara Emlak Danışmanı (Seviye 4),Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5),Servis Aracı Şoförü(Seviye 3) ve Köprülü Vinç Operatörü(Seviye 3) meslekleri de eklenmiştir.
Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle, İş Makinaları Operatörlüğü (forklift,beton transmikser vb.)ve gıda hijyen eğitimleri de yapılmaya devam edilecektir.
Konu ile ilgili eğitim talebinizi aşağıda bulunan form vasıtasıyla online olarak belirtebilir , detaylı bilgi için de Eğitim ve Proje Memuru (0370 424 16 30 - Dahili:130) numaralı telefon numarasından irtibata geçerek alabilirsiniz.

TOBB Meybem Kapsamındaki mesleklere aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.karabuktso.org.tr/duyuru_dosya/tarife.pdf

1-Eğitimi talep eden firmanın unvanını belirtiniz *
Your answer
2-Firmanın Yetkilisinin Adı, Soyadı *
Your answer
3-Firma Yetkilisinin Telefon, Mail Adresini Yazınız *
Your answer
4-Talep edilen Eğitimler Nelerdir *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service