Motivační dopis pro účast v EYE.net2 s KMD
Klub mladých diváků se účastní mezinárodního projektu EYE.net 2 a otevírá možnost zapojit mladé lidi do jeho příprav i jako performery. Součástí je hrazená účast na zahraničních festivalech (8 v průběhu 2 let). Zároveň budeme pořádat jeden z festivalů v Praze (v roce 2022). Není nutné mít předchozí hereckou zkušenost. Podmínkou je zájem o společenské problémy, chuť pracovat autorsky, v kolektivu a otevřenost učit se novým věcem.

Projekt probíhá ve spolupráci s divadelním ateliérem, který vede MgA. Zuzana Burianová a Mgr. et MgA. Barbora Šupová na Gymnáziu PORG Libeň. V případě zájmu ať studentka/student (program je určený mladým lidem od 15 let) vyplní motivační dopis níže.

Účastníci se budou během 2 let pravidelně 1x týdně setkávat v ateliéru nebo v divadelní zkušebně Divadla v Dlouhé. Předpokládáme jejich obměnu. Není povinnost se účastnit všech zahraničních výjezdů, tam se mladí tvůrci vystřídají. Místa konání festivalů jsou: Itálie (Sansepolcro), Srbsko (Novi Sad), Slovinsko (Maribor, Ptuj), Řecko (Atény), Francie (Clermont Ferrand, Toulouse), Německo (Berlín), Litva (Kauna), Česká republika (Praha).

První výjezd bude pravděpodobně v říjnu 2021 (harmonogram je zatím v pracovní verzi vzhledem k proměnlivým okolnostem epidemie Covid-19).

Pravidelná setkání proběhnou od 2. pololetí školního roku 2020-2021. Představení bude mít délku 30-50 minut, vždy následuje moderovaná diskuze. Znalost angličtiny alespoň na neformální komunikační úrovni je potřeba.

Hlavní pořadatel projektu je Fondacija Novi Sad 2021 - evropskaprestonica kulture, web: https://novisad2021.rs/en/. Projekt je podpořený z programu EU Evropa pro občany.
Co tě na mezinárodním projektu s KMD zaujalo a proč bys měl/a chuť se zapojit? Proč bychom si měli vybrat právě Tebe? *
jméno, příjmení *
e-mail, mobil *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy