Фестиваль ідей «Майбутнє спільнот»
Impact Hub Odessa у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv проводять перший в Україні фестиваль ідей «Майбутнє спільнот». З 25 по 27 серпня 2017 року в Одесі на найбільш яскравих локаціях по всьому місту ми очікуємо більше 1000 учасників зі всієї країни, які будуть спілкуватися про ідеї, що можуть змінити життя людей, міста, країни або навіть світу.

Фестиваль ідей «Майбутнє спільнот» це:
- близько 100 подій;
- відомі спікери та експерти;
- більш ніж 1000 учасників фестивалю з усієї країни;
- цікаве оточення та нові знайомства;
- розмаїття форматів — лекції, майстер-класи, тренінги, бесіди, панельні дискусії, стендові та демо- презентації та ін.;
- найсучасніші майданчики Одеси: Impact Hub Odessa, Зелений театр, Термінал 42, IQ Space, Advance, 4city.

Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Теми української події охоплять шість сфер життя:
- технології;
- міський простір та спільноти;
- економіка майбутнього;
- освіта;
- мистецтво та медіа;
- здоров'я та краса.

Участь у подіях фестивалю - за попередньою реєстрацією. Взяти участь у фестивалі зможуть всі, хто зареєструється вчасно.

Актуальні новини, розклад, перелік спікерів завжди доступні у мобільному додтку - http://6s0yed.m.attendify.com/app (запропонує скачати або з App Store або з Google Play)

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Посада, рід занять *
Your answer
Ваш профіль в соціальних мережах *
Your answer
Ваш контактний телефон *
Your answer
Ваш контактний e-mail *
Your answer
З якого ви міста? *
Your answer
Чому ви хочете взяти участь у фестивалі? *
Your answer
Оберіть теми, які більше всього вас цікавлять *
Required
Вкажіть дату вашого прибуття в м. Одесу
Вкажіть дату вашого від’ізду з м. Одеса
Чи потрібна вам допомога з бронюванням готелю?
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», я надаю згоду на збір, обробку та зберігання даних щодо моєї особи, вказані в реєстраційній формі: *
Детальніше
Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, що формують сучасність та майбутнє різноманітних спільнот. Понад 50 спікерів, близько 100 окремих сесій різних форматів та тематичних напрямів – від лекцій і презентацій до дискусій та бесід віч-на-віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку.
Фестиваль за своїм форматом, масштабом і наповненням має стати найочікуванішою подією року. Social Camp Ukraine, що цього року проводиться в рамках фестивалю ідей, виходить на новий рівень та отримує новий формат.

Організатори фестивалю ідей «Майбутнє спільнот» — центр соціальних інновацій Impact Hub Odessa у партнерстві з Aspen Institute Kyiv.

Impact Hub Global — центр соціальних інновацій, яскрава старт-ап спільнота та професійне робоче середовище для людей, які хочуть реалізувати підприємницькі ідеї для стійкого впливу. Це простір, де учасники обмінюються ідеями та досвідом. Коворкінги Impact Hub існують на п'яти континентах та об'єднані у глобальну мережу.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service