Mūsu vieta - cita lieta!

Vieta, kurā dzīvojam ir mūsu! Nepaliec par “svešinieku”, nāc uz apkaimju domnīcu! Mēs kopā varēsim: satikt un iepazīt viens otru jeb “savējos” - apkaimes iedzīvotājus, dzirdēt interesantākos savas apkaimes stāstus, atklāt, kas svarīgi Tev un citiem iedzīvotājiem, radīt sev vēlamās nākotnes scenārijus apmaimes attīstībai, kopā diskutēt par to, ko varam radīt Daugavpilī, baudīt pikniku ar veselīgām un gardām uzkodām.

Iedzīvotāju apkaimju domnīcas organizējam biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšanas projekta “Cita lieta: biedrības Cita Daugavpils kapacitātes stiprināšana” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Rūpējoties par Jūsu personas datu aizsardzību, ievērosim Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a apakšpunktu, un Jūsu norādīto informāciju izmantosim tikai, lai iekļautu Jūs domnīcas dalībnieku sarakstā, informētu par domnīcas norisi un rezultātiem. Kā arī domnīcu norisi fotografēsim, un bildes ievietosim biedrības sociālo mediju kontos. Visu šo informāciju trešajām personām nesniegsim. Līdz ar to uzskatām, ka, aizpildot šo anketu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un fotogrāfiju izmantošanai iepriekšminētajiem nolūkiem. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Vēlos piedalīties iedzīvotāju apkaimju domnīcā *
Required
E-pasts *
Kurā apkaimē tu dzīvo?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy