Registrace členství
Nedoklubko, z.s.
V Olšinách 16/82
100 00  Praha 10
IČ: 265 96 784

https://www.nedoklubko.cz/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Osobní údaje
Registrovat se může jakákoliv dospělá osoba.
Prosím velmi důkladně si zkontrolujte správnost e-mailové adresy.
Jméno *
Příjmení *
Ulice a číslo popisné *
Město *
Psč *
Telefon *
Proč se chcete stát členem Nedoklubka? *
PURPUROVÉ ČLENSTVÍ 2400 Kč/kalendářní rok
Náš "purpurový" člen získává veškeré naše tištěné materiály poštou. Na uvítanou po zaplacení celého členského poplatku posíláme náš Purpurový box obsahující  poslední 4 díly našeho časopisu Nejste v tom sami, Omalovánky Devatero sil, propisku Nedoklubko, roztomilou uháčkovanou purpurovou hračku, minichobotničku, terapeutické srdíčko "S láskou Nedoklubko" a 2 originální klíčenky - šedou Světový den předčasně narozených dětí a purpurovou - NEDOKLUBKO a Ponožky pro život.
Dále  v polovině roku obdrží tištěnou Výroční zprávu za uplynulý rok a vždy na jaře a na podzim nové číslo našeho časopisu Nejste v tom sami.
ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ 500 Kč/kalendářní rok
Každý náš člen získává pravidelný měsíční newsletter o naší činnosti a pdf našich časopisů Nejste v tom sami a Výroční zprávu za uplynulý rok.
Který druh členství si přejete? *
Required
Co s vaším příspěvkem uděláme?
Použijeme ho na náklady spojené s chodem organizace, provoz webových stránek, tvorbu dárků a povzbuzujících letáčků, poštovné nebo tisk propagačních materiálů a publikací.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Na členský příspěvek nelze koncem roku vystavit potvrzení o finančním daru, nejde o bezúplatné plnění. Potvrzení lze vystavit jen na částku nad rámec členského příspěvku. Děkujeme za pochopení.
Máte zájem o e-mailový newsletter? *
Informovaný souhlas až do písemného odvolání se zpracováním výše uvedených údajů a údajů o došlých platbách organizací Nedoklubko z.s., za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, informování o činnosti této organizace a statistiky. *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy