Secret Garden
Nie musisz się niczego wstydzić. Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania. Pamiętaj, że badanie jest w pełni anonimowe.
Świat kobiecych fantazji seksualnych.
Proces pożądania i otwarcie ciała zaczynają się od fantazji, to one tworzą niepowtarzalną mapę naszej wyobraźni, pragnień i upodobań. Są drogowskazem do poszukiwanej i odnalezionej przyjemności. Bez nich seks byłby jedynie zestawem gimnastycznych możliwości i skończyłby się na celach reprodukcyjnych. Fantazje są demokratyczne - nie mają wieku, sprawności i granic. Czasami są konfrontacją z samą sobą, kiedy zaskakują i są niemożliwe do zrealizowania - nie muszą, bo są drogowskazem. Jeśli ich nie mamy, możemy świadomie torować im drogę w autoterapii, formować je i wzbogacać, odnajdując ukryte lub stłumione pożądanie. W pozytywnej relacji stają się narzędziem porozumienia, stymulacji seksualnej, budowania napięcia i tajemnicy. Są nieskończone w swojej różnorodności. Bywają dosłowne, zbudowane na zasłyszanych historiach i napotkanych obrazach, czasami są intensywnym wspomnieniem lub dokończeniem historii, która pozostała otwarta… ale też bywają całkowicie abstrakcyjne, zawieszone w symbolach, metaforach, mitach - nieuchwytne, nieprzetłumaczalne, wypełnione zmysłowymi obietnicami. Zapraszamy na wyprawę w głąb własnej erotycznej wyobraźni i naszego projektu. Pomóż nam stworzyć mapę kobiecych fantazji erotycznych.
Ile masz lat?
Your answer
Czy jesteś w stałym związku? (Możesz napisać czy jest to związek homo- czy heteroseksualny).
Your answer
Czy masz dzieci? Jeśli tak, to napisz proszę w jakim są wieku.
Your answer
Jakie znaczenie ma dla Ciebie seks?
Your answer
Jeśli jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego, to czy mogłabyś napisać, dlaczego?
Your answer
Co chciałabyś zmienić w Twoim podejściu do własnej seksualności albo w podejściu partnera lub partnerki do Ciebie?
Your answer
Czy mogłabyś opisać jedną lub dwie fantazje erotyczne? Nie musisz się ograniczać, możesz napisać dokładnie tyle, ile chcesz. Daj sobie czas i przestrzeń, spróbuj opowiedzieć to marzenie tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Jeśli Twoja fantazja jest trudna do opisania słowami, możesz skorzystać z naszych pytań pomocniczych: kto jest Twoim partnerem? To jedna, czy może więcej osób? Znasz je? Gdzie i o jakiej porze dnia jesteście? Jaka panuje tam temperatura, jakie jest światło, jakie kolory dominują w przestrzeni? W tej fantazji jesteś sobą czy kimś innym? Może jesteś osobą innej płci albo masz jakieś specjalne cechy? Ile czasu trwa to spotkanie? Wyobrażasz sobie określony bieg zdarzeń czy to raczej emocja albo wrażenie? Czego doświadczasz, co czujesz w trakcie tego wydarzenia?
Your answer
Chciałabyś zrealizować swoją fantazję, czy wolałabyś pozostawić ją w przestrzeni marzeń? Czy to zdarzenie byłoby Twoją tajemnicą?
Your answer
Jak często powraca do Ciebie to wyobrażenie? Kiedy pojawiło się po raz pierwszy? Czy Twoje fantazje zmieniały się w ciągu życia? Jeśli tak, to w jaki sposób?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service