מפגש התנעה לשנת הפעילות 2017: מגוון ביולוגי - העסק של כולנו!
"המגוון הביולוגי הוא כלל המערכות האקולוגיות הקיימות בכדור הארץ, על שפע המינים שבהם ויחסי הגומלין המורכבים בינם לבין עצמם ובינם לבין הסביבה" (החברה להגנת הטבע). האנושות נצבת היום בפני אחד האתגרים המשמעותיים ביותר אי פעם. זהו אתגר שימור המגוון הביולוגי של כדור הארץ. מגוון זה הינה התשתית הטבעית המפעילה את מכלול מערכות תומכות החיים שבזכותן מתקיימים חיים על פני כדור הארץ. ידוע כי הפגיעה היום במערכות אלו היא כל כך משמעותית עד כי חוקרים מכנים את הזמן הנוכחי כ"עידן ההכחדה השישי".

למידע נוסף מאתר החברה להגנת הטבע - https://www.teva.org.il/business

למגזר העסקי תרומה משמעותית הן לפגיעה במגוון הביולוגי והן למאמץ לשימורו. על מנת לסייע לעסקים לזהות את היקף השפעתם על סוגייה זו, להכין תוכניות ניהול מתאימות למיזעור הפגיעה וליישמן בפועל, תפעיל זו השנה השנייה החברה להגנת הטבע יחד עם המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים הלאומיים מערך סיוע מקצועי. במסגרת מערך זה יפורסם בחודש מרץ 2017 "קול קורא" לעסקים להגיש מועמדותם לתכנית ולזכות בתמיכה המקצועית האמורה.

בשנת הפעילות 2017 יופעל הפרויקט בשיתוף המכון לאחריות תאגידית אשר יקדם בניית מערך מדדי ביצוע לניהול, דיווח ותקשור אודות הישגי ואתגרי מהלכי הניהול לצמצום ההשפעה התאגידית השלילית (תוך העצמת ההשפעה החיובית) על המגוון הביולוגי.

הנכם מוזמנים למפגש ההתנעה לשנת הפעילות 2017 אשר יתקיים ביום שני ה 14.11 בין השעות 09:00 עד 12:00 במכון לאחריות תאגידית (חדר ישיבות - קומה 5 - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, בן גוריון 26 ברמת גן).

נודה על מילוי הפרטים הבאים לאישור השתתפות.

לפרטים נוספים:
אלון רוטשילד, החברה להגנת הטבע - alon@spni.org.il
ליעד אורתר, המכון לאחריות תאגידית - liad.ortar@gmail.com

שם פרטי
Your answer
שם משפחה
Your answer
ארגון / חברה
Your answer
תפקיד
Your answer
מספר טלפון נייד
Your answer
כתובת דואר אלקטרוני
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms