Warsztaty dogoterapii
Z okazji Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" chcemy zaproponować dzieciom w wieku 6-11 lat udział w wyjątkowych warsztatach. Wyjątkowych, bo i goście nieprzeciętni i temat ważny.

Zaplanowaliśmy dwa spotkania różne w swym przebiegu i charakterze, ale połączone wspólnym założeniem, celem i naszym głębokim przekonaniem o wyjątkowości i sile pozytywnego oddziaływania na uczestników płynącej już z samej obecności psa. Naszym pierwszym gościem będzie Bona - pies terapeuta, czekoladowa, rodowodowa suczka rasy labrador retriever. Pies o łagodnym charakterze, kochający ludzi, zwierzęta i pełną miskę! Na drugim spotkaniu będzie rządził Perki - także pies terapeutyczny, ale rasy husky. Energetyczny, żywiołowy, przyjacielski, uwielbiający ludzi i ich towarzystwo.

Chcemy pokazać, na czym polega praca z psem terapeutycznym i jak cenne mogą być spotkania z nim. Dzieci będą mogły na własne oczy przekonać się, jak duży potencjał tkwi w psich umiejętnościach, ale także nauczyć się w pełni szanować potrzeby i przestrzeń czworonoga.

Warsztaty poprowadzą certyfikowani dogoterapeuci, od lat pracujący z dziećmi i młodzieżą. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko *
Imię *
Adres e-mail *
Imię dziecka
*
Wiek dziecka
*
Zapisuję moje dziecko na warsztaty:
*
Numer telefonu *
Informacje dodatkowe
Ochrona danych osobowych *
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie i akceptuję go w całości. Tym samym potwierdzam, że zapoznałem/zapoznałam z klauzulą informacyjną w nim zawartą oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie w celach informacyjno-promocyjnych i w zakresie związanym z organizacją i przeprowadzeniem imprezy zgodnie z przepisami prawa. Regulamin Imprez WBP w Krakowie: https://www.rajska.info/system/files/383/regulamin_imprez_wbp_w_krakowie.pdf
Informacje o wydarzeniach
Chcę otrzymywać wiadomości e-mail z bieżącymi informacjami o wydarzeniach organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie. Zostałem/zostałam poinformowany/a o przysługujących mi prawach zawartych w klauzuli informacyjnej w wyżej wskazanym Regulaminie Imprez.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. Report Abuse