Přihláška do Komplexního psychoterapeutického výcviku v Otevřeném dialogu
Děkujeme za Váš zájem o výcvik. Aktuálně přijímáme přihlášky pouze od klinických psychologů / lékařů, alespoň po zařazení do specializačního (předatestačního) vzdělávání. Kapacita pro ostatní profesionály už je naplněna. (Vysvětlení: akreditační kritéria nám ukládají povinnost přijmout 50% klinických psychologů / lékařů).

Vyplněním tohoto formuláře se oficiálně přihlašujete jako uchazeč o zařazení do 1. výcvikové skupiny s předpokládaným začátkem v listopadu 2021. Chceme Vás ujistit, že s Vašimi poskytnutými údaji budeme zacházet v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie. V elektronické formě k nim bude mít přístup pouze organizační a lektorský tým psychoterapeutického výcviku. V tištěné formě budou Vaše údaje bezpečně uloženy v sídle organizace Zahrada 2000 v Jeseníku a opět k nim bude mít přístup pouze organizační a lektorský tým psychoterapeutického výcviku.

Po vyplnění vám přijde automatická odpověď potvrzující, že se odpovědi uložily. Nejpozději do tří týdnů se vám ozve zástupce organizačního týmu a bude s Vámi komunikovat ohledně vstupního pohovoru, který se uskuteční online. Po tomto pohovoru Vás budeme informovat, zda jste byl/a do výcvikového běhu vybrán/a.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Organizační tým Zahrada 2000 + Narativ.
Email *
Jste klinickým psychologem či lékařem s atestací, anebo se zařazením do specializačního (předatestačního) vzdělávání? (Vysvětlení: Aktuálně přijímáme přihlášky pouze od klinických psychologů / lékařů, protože akreditační kritéria nám ukládají povinnost přijmout 50% klinických psychologů / lékařů. Místa pro ostatní profesionály už jsou obsazena.) *
Jméno a příjmení
Bydliště
E-mail
Telefonní číslo
Datum narození (stačí rok)
Prosíme, vypište Vaše dosavadní vzdělání (stačí heslovitě, s uvedením konkrétních škol a oborů)
Popište prosím Vaši dosavadní praxi (stačí heslovitě, s uvedením konkrétních zaměstnavatelů)
Napište prosím jakékoliv Vaše životní zkušenosti či vlivy, které ve Vás probudily zájem o psychoterapii.
Proč jste se rozhodl/a právě pro výcvik v Otevřeném dialogu?
Jak a k čemu byste chtěl/a výcvik využít?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy