Neziskovky na Dobrom trhu!
Tentokrát sa Dobrý trh rozširuje okrem Starej Tržnice aj na Klobučnícku ulicu, ktorú zaplnia najmä stánky s gastro-prevádzkami a neziskové organizácie. Pozývame všetkých, ktorí by chceli predstaviť svoju kuchyňu na Vianočnom Dobrom trhu 15. 12. 2019, aby vyplnili túto prihlášku. Dobrý trh sa bude konať od 10.00 do 20.00 hod..

Svoje prihlášky a všetky požadované prílohy pošlite najneskôr do 31.10. 2019 (prílohy je potrebné zaslať aj v prípade, že ste sa už Dobrého trhu v minulosti zúčastnili, najneskôr do 48h od zaslania prihlášky). Organizátori budú každého záujemcu, ktorý splnil podmienky predaja, kontaktovať najneskôr do 11.11. 2019.

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na jankavasakova@gmail.com alebo na tel. čísle 0908 170 844.
Email address *
Názov organizácie *
Your answer
Sídlo organizácie *
Your answer
IČO *
Your answer
DIČ *
Your answer
Telefonický kontakt *
Your answer
Naše aktivity spadajú pod kategóriu: *
Webová stránka alebo link kde nájdeme viac informácií o Vás *
Your answer
Krátky popis vašich aktivít (max 400 znakov) *
Your answer
Aké aktivity chcete robiť na Dobrom trhu (max 400 znakov) *
Your answer
V našej cenovej politike sme zaviedli poplatok za poskytovanie služieb na trhovom mieste, produkčné a administratívne práce spojené so zabezpečením predajného miesta, ako zabratie a zaujatie verejného priestranstva, miestna daň, dopravný projekt, účtovníctvo a iné, vo výške 20 eur. *
Požadovaná šírka miesta *
Požadovaná hĺbka miesta *
Chcem si prenajať stánok *
Využite možnosť prenájmu stánku od Dobrého trhu. Rozmery sú 2x1 m, stánky majú striešku a budú pre vás k dispozícii už postavené ráno. Za požičanie stánku vyberáme zálohu 50 eur v hotovosti (prosím pripravte si peniaze vopred). Po odovzdaní stánku v 100% stave vám bude záloha vrátená, škody zaúčtujeme.
Captionless Image
Chcem si prenajať pivný set (stôl + lavice) *
Captionless Image
Potrebujem prípojku na elektrinu (prosím zvážte, či naozaj potrebujete elektrinu, nebude možné ju doobjednať pred Dobrým trhom) *
Zodpovednosť v nakladaní s odpadom *
Je nám to ľúto, ale musíme vás upozorniť, že napriek našej snahe o dodržiavanie zero waste štandardu, tvoria predajci väčšinu nášho komunálneho odpadu. Poďme to spolu zmeniť! Návštevníci Dobrého trhu sú už disciplinovaní, vyprodukujú len 5,5% zmesového odpadu, u predajcov to však zďaleka neplatí. Tento trend sa, bohužiaľ, nezlepšuje. V praxi mnohí z vás zabúdajú alebo nestíhajú v stánku triediť odpad alebo sa pri rýchlom balení po skončení trhu na triedenie jednoducho vykašľú. Radi by sme túto situáciu zlepšili, a preto sme sa okrem kontrol nakladania s odpadom v stánkoch rozhodli poskytnúť vám poradenstvo v separovaní odpadu. V prípade potreby nás kontaktujte. Ak máte sami nápad, ako by sme vám mohli separovanie uľahčiť alebo máte návrh pre iných predajcov neváhajte sa s nami podeliť aj priamo tu:
Your answer
Máme vratné poháre! *
Na Dobrom trhu funguje systém zálohovaných pohárov. Prihlásením sa na Dobrý trh akceptujete používanie systému vratných pohárov. Prosím uveďte nižšie, ak budete používať poháre, koľko pohárov by ste približne pre jeden Dobrý trh pre vašu prevádzku potrebovali.
Koľko pohárov s objemom 0,3 l by ste približne potrebovali? (napíšte iba číslo - ak nepotrebujete, napíšte 0) *
Your answer
Koľko pohárov s objemom 0,5 l by ste približne potrebovali? (napíšte iba číslo - ak nepotrebujete, napíšte 0) *
Your answer
Koľko pohárov na kávu by ste približne potrebovali? (ak nepotrebujete, napíšte 0) *
Your answer
V prípade vína je možné použiť vlastné sklenené poháre alebo vratné. Ak by ste mali záujem o vratné, koľko pohárov na víno by ste potrebovali? (ak nepotrebujete, napíšte 0) *
Your answer
Súhlasím a zaväzujem sa nasledujúcimi podmienkami v prípade, že budem akceptovaný na účasť na Dobrý trh: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy