UWAGA: BRAK MIEJSC na OAZA RODZIN I stopnia, 17.07-02.08.2020r.
UWAGA - BRAK MIEJSC. ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ


Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
Oaza Rodzin I stopnia
Program oazy I stopnia ma charakter ewangelizacyjno-katechumenalny; omawiane są również zagadnienia z zakresu duchowości małżeńskiej.
Oaza I stopnia to próba ponownego otwarcia chrześcijanom przystępu do źródła wody żywej, do rzeczywistości nowego życia, aby stała się ona realnym wydarzeniem w ich życiu i źródłem radości. Poprzez ukazanie podstawowych i kluczowych prawd Ewangelii prowadzi do życiodajnego spotkania z Chrystusem. To spotkanie będące początkiem drogi formacji staje się jej fundamentem, na którym buduje się kolejne elementy życia chrześcijańskiego.
Informacje podstawowe
OAZA RODZIN I stopnia
MIEJSCE: Międzywodzie - Dom Rekolekcyjny przy Kościele pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Poprzeczna 5, 72-415 Międzywodzie
TERMIN: 17.07 - 02.08.2020r.

Moderator: ks. Adam Łuźniak
Para moderatorska: Roksana i Andrzej Cwynar
Kontakt:
e-mail: andrzej@dlarodziny.eu
tel.: 531 323 282
Informacje o ośrodku
Każda rodzina będzie miała pokój z łazienką i balkonem. W pokojach są 2 łóżka jednoosobowe i 1 wersalka, na której spać mogą dwie osoby. Pościel jest na miejscu, ręczniki należy zabrać z domu. W pokojach jest też szafa, szafki, mały stolik z pufami, czajnik i lodówka. Na balkonie stolik szklany i dwa krzesła. Pokoje są położone na 1, 2 i 3 piętrze, bez windy. Jest możliwość (za symboliczną odpłatnością) zrobienia prania oraz wypożyczenia parawanu na plażę.
Ośrodek ma kilka lat. W domu jest sala konferencyjna, jadalnia, sala dla dzieci. Teren ośrodka dość duży, znajdują się tam 3 drewniane altany oraz parking. Tuż obok jest park z placem zabaw dla dzieci i siłownią zewnętrzną. Kościół jest tylko 30 m od ośrodka. Dom rekolekcyjny położony jest w centrum miejscowości, jednak z dala od ulicznego zgiełku, ok. 10 minut spacerem od morza. Dostępne jest zejście do plaży niestrzeżonej oraz strzeżonej.

Zdjęcia ośrodka i okolicy: https://drive.google.com/open?id=17ilXYE-u5dQEEKWdu5TIfRHFChCXHNFI
Dzieci
Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/wydarzenia/tagi/dla-mlodziezy/ i http://wroclaw.oaza.pl/rekolekcje/tabela/). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza, być może będą chciały się włączyć w prace diakonii wychowawczej.

Podczas większości zajęć będzie zorganizowana diakonia wychowawcza do dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
Konferencje będą nadawane przez internetową stację radiową, więc będzie można je słuchać przez np. komórkę ze słuchawkami (udogodnienie dla rodziców z dziećmi 0 - 3 lat).
Koszt rekolekcji
1 800 zł osoba dorosła (małżeństwo 3 600 zł)
1 400 zł dziecko powyżej 12 lat (urodzonych przed 16.07.2008 r.)
900 zł dziecko powyżej 2 lat (urodzonych od 17.07.2008 r. do 17.07.2018 r.)
100 zł dziecko do 2 lat (urodzonych po 17.08.2018 r.). Uwaga, dzieci do lat 2 nie mają osobnej porcji obiadowej.

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy