Konference Spolku 22.10.2019
Tento formulář slouží k registraci na konferenci GDPR+500 pořádanou Spolkem pro ochranu osobních údajů, která se uskuteční dne 22.10.2019 od 9:00 do 16:00 v konferenčním centru Microsoft, BB Centrum, budova Delta, Vyskočilova 4a, Praha 4.

Akci pořádá Spolek pro ochranu osobních údajů ve spolupráci se společností Microsoft a Unií podnikových právníků. Vyplněné údaje slouží pouze pro účely organizace akce (a s tím související účely, jako je ochrana práv pořadatelů a vedení účetnictví Spolku) a informování o obdobných akcích pořádaných Spolkem pro ochranu osobních údajů v budoucnu. Pokud si nepřejete dostávat nabídky dalších akcí Spolku pro ochranu osobních údajů, zašlete prosím e-mail, kterým vyjádříte svůj nesouhlas, na tuto adresu: nechcizasilat@ochranaudaju.cz.

Vložné na konferenci je 1.000,- Kč pro členy Spolku pro ochranu osobních údajů a 2.000,- Kč pro ostatní osoby. Spolek není plátcem DPH. Občerstvení a oběd jsou zajištěny.

Konference je rozdělena do dvou částí, dopoledního společného programu a odpoledních workshopů. Konečné rozdělení účastníků do workshopů bude provedeno podle zájmu a kapacity místností. Workshopy budou obsazovány do vyčerpání kapacity. Konečné potvrzení o účasti ve workshopu bude zasláno před konáním konference.

Z konference bude pořizováno foto a videozpravodajství. Přístup na konferenci není povolen osobám podnapilým, pod vlivem návykových látek či osobám rušícím průběh konference.

Poučení o zpracování osobních údajů v rámci konference naleznete zde: https://1url.cz/wM0ip.

Pořizování fotografií a videozáznamů bez souhlasu Spolku není dovoleno.

Spolek pro ochranu osobních údajů
Hellichova 1, 118 00 Praha 1
IČ: 03493679, DIČ: CZ03493679
OR: MS Praha, L/ 61299
www.ochranaudaju.cz

Partnery konference jsou: ACRESIA Consulting, Havel a partners, KMVS advokátní kancelář, Microsoft, Pierstone, Rowan Legal a Unie podnikových právníků.


Email address *
Jméno a příjmení účastníka *
Your answer
Jsem členem Spolku pro ochranu osobních údajů nebo Unie podnikových právníků (členové mají zvýhodněné vložné 1.000,- Kč)
Uplatňuji zvýhodněné partnerské členství pro partnera:
Adresa
Your answer
Telefon
Your answer
Fakturační údaje
Doplňte prosím údaje o subjektu, na nějž bude vystavena faktura. Jejich doplněním potvrzujete, že jste oprávněni jménem této osoby účast na konferenci objednat.
Název/Jméno a příjmení
Your answer
Adresa
Your answer
E-mail (slouží pro zaslání faktury)
Your answer
IČO
Your answer
DIČ
Your answer
Doplňující údaje
Your answer
Workshopy
Konference je rozdělena do svou částí, dopoledního společného programu a odpoledních workshopů. Konečné přidělení účastníků do workshopů bude provedeno podle zájmu a kapacity místností. Workshopy budou obsazovány do vyčerpání kapacity. Konečné potvrzení o účasti ve workshopu bude zasláno před konáním konference.
Preferované workshopy - označte prosím jen jednu možnost!
Odesláním přihlášky potvrzujete správnost registračních údajů a zavazujete se uhradit vložné na konferenci. Splatnost faktury je 15 dnů ode dne doručení. Faktura bude zaslána na Vámi zadanou elektronickou adresu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service