ЖІНОЧА INSPIRING ІСТОРІЯ 2020
Сьогодні жінки воюють на передовій, щодня здобуваючи незалежність нашій країні; рятують життя та долі; працюють у правозахисній царині; опікуються міжнародною політикою та дипломатією; пишуть законопроєкти; засновують підприємства, виробляють якісну продукцію та надають послуги, створюючи мільйони робочих місць і підтримуючи економіку України в часи світової кризи; жінки роблять унікальні відкриття та займаються наукою; розвивають та впроваджують високотехнологічні та інноваційні рішення в усіх сферах нашого життя. Жінки мають повне право розповідати на широкий загал про свою роботу та досягнення, ділитись досвідом та надихати на великі звершення оточуючих та майбутні покоління!
Наша мета – рівне представлення, зменшення гендерного дисбалансу в публічному та медійному просторі, висвітлення ВАШИХ ІСТОРІЙ  - історій Жінок, які надихають, фахівчинь своєї справи, успішних жінок України. Нам кортить розповісти в коротких відео-сюжетах про Ваші досягнення та виклики, експертизу та вплив в різних галузях, торкнутись внутрішнього світу та ціннісних орієнтирів, які визначають Ваш життєвий шлях та поступ до успіху.
Будь ласка, не зволікай і не соромся - розкажи свою історію або номінуй жінку чи дівчину, яка тебе надихає! ЖІНОЧІ INSPIRING ІСТОРІЇ, ми на вас дуже чекаємо!


Медіа-кампанія ЖІНОЧА СПРАВА. ЖІНОЧІ INSPING ІСТОРІЇ здійснюється в рамках проєкту Inspiring Women за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. /Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S.Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”
Якщо виникли запитання, поради, пропозиції -  надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку проєкту: ipsd.ukraine@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я, по батькові *
Я *
Дата народження (Ваша) *
MM
/
DD
/
YYYY
Місто проживання (Ваше)
Ваш рід занять *
Посада та інституція
 Назва університету, організації, компанії, державної установи та ін.
Контактний телефон (Ваш) *
 (0..) ... .. ..
E-mail *
Адреса контактної електронної скриньки
Посилання на сайт/обліковий запис у соціальних мережах, бажано Facebook *
Коротко висвітліть вашу INSPIRING Історію або напишіть про Жінку, яка вас надихає *
Сфера *
Коротка біографія, резюме
Можете також додатково надіслати на електронну скриньку ipsd.ukraine@gmail.com з темою листа "INSPIRING Історія CV_ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ"
Додаткова інформація
Заповніть, якщо маєте додаткову інформацію
Останній крок *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy