Seznamovací kurz 2021
Již tradičně pořádá Spolek studentů historie FF UK pro studenty a studentky prvního ročníku oborů Historie, Historie - evropská studia a Historie se zaměřením na vzdělávání seznamovací kurz, který je určen především k tomu, abyste poznali nové spolužáky ještě před začátkem akademického roku, seznámili se se staršími studujícími a abychom Vám objasnili záludnosti vysokoškolského studia. Letos kurz proběhne ve dnech 1.-  3. 10. v Bílém Potoce pod Smrkem.

Sledujeme pandemickou situaci a až to bude jasné, tak Vás obeznámíme s přesnými podmínkami účasti na kurzu, předpokládáme že budeme vyžadovat po účastnících očkování (organizátoři budou očkování všichni), proto Vás už před definitívním rozhodnutím důrazně prosíme, dejte se očkovat. Není to důležité jenom pro seznamovák.

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE MOŽNÉ DO 15. 9. 2021, PLATBU JE POTÉ NUTNÉ UHRADIT TÉHOŽ DNE.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Bezinfekčnost (pokud volíte "jiné", kontaktuje organizátory)
Clear selection
Jméno a příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Obor *
Typ studia *
Required
Návrat *
Required
Doprava tam/zpět *
Zajistíme pro Vás dopravu tam i zpět. Pojedeme společně vlakem z Prahy z hlavního nádraží. Potřebujete-li přijet až později, chcete-li přistoupit jinde na trase (jedeme z Prahy přes Turnov a Liberec; v takovém případě si zakoupíte jízdenku sami) nebo máte jiné komplikace s dopravou, napište. Cena pouze za ubytování a stravu je 850,-. Dále cena za dopravu s PLATNÝM studentským průkazem je dalších 110,- (celkově za kurz tedy 960,-), bez studentského průkazu 410,- (celkově za kurz tedy 1260,-). Platným studentským průkazem se myslí potvrzený průkaz ISIC nebo platný žákovský průkaz.
Required
V případě studia dvouoboru/více jednooborů, prosím, vypište jednotlivé obory
Strava *
Required
Poznámky
Potřebujeme vědět něco o Vašem zdravotním stavu? Je ještě něco, na co bychom neměli zapomenout?
Platba *
Nebudete-li se moct účastnit celého kurzu, dejte vědět a my podle toho částku upravíme.
Required
Disclaimer *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Spolek studentů historie FF UK. Report Abuse