Pierīgas gidu apmācības
Biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, Partnerība „Daugavkrasts” un novadu pašvaldībām aicina esošos un topošos Pierīgas gidus uz pasākumu ciklu “Pierīgas gidu apmācības”:
1.diena -23. oktobrī plkst. 9.00 - 5 masti Ezerkrasti, Ozolnieki, Ozolnieku novads;
2.diena -30. oktobrī plkst. 9.00 - Rāmavas Depkina muiža, Rāmavas iela 9, Rāmava, Ķekavas novads;
3.diena 6. novembrī plkst. 9.00 - Babītes novada Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Vietvalži, Salas pagasts, Babītes novads.

Pasākumu cikla “Gidu apmācības” beigās tiks izsniegtas apliecības par veiksmīgu apmācību beigšanu. Apliecība tiek izsniegta tikai tiem, kas ir apmeklējuši visas trīs dienas un informācija par gidiem tiks publicēta pašvaldību un partnerību mājas lapās.
Apmācību dalībnieku skaits ir līdz 20 cilvēkiem. Prioritāte gidiem no sadarbības pašvaldībām Babītes, Jelgavas, Mārupes, Ķekavas, Olaines, Ozolnieku novada).


Projektu „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, Partnerība „Daugavkrasts” un novadu pašvaldības Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Bildes un video var tikt ievietoti biedrību „Pierīgas partnerība” „Lauku partnerība „Lielupe””, Partnerība „Daugavkrasts” un novadu pašvaldību informatīvajos kanālos.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Kontaktinformācija epasts) *
Your answer
Kontaktinformācija telefons
Your answer
Novads *
Vai vari apliecināt, ka piedalīsies visas apmācību dienas
Apmācību formāts paredz pilnvērtīgu dalībnieku klātesamību un iesaisti visu apmācību laikā. Apmeklējot visas dienas tiks saņemta apliecība
Vai tev ir gida pieredze?
Sniegt aprakstu, ja ir pieredze darbā ar tūristiem
Your answer
Kāpēc Tu vēlies piedalīties apmācībās? Ko Tu vēlies iemācīties, pilnveidot?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service