Реєстрація на ІI Всеукраїнський вернісаж-практикум для вчителів і викладачів «Впровадження компетентності підприємливості у сучасному закладі освіти»
Запрошуємо вчителів, які викладають економіку, математику, географію, історію у закладах загальної середньої загальної освіти, і викладачів підприємницьких дисциплін у закладах професійної освіти на ІІ Вернісаж-практикум «Впровадження компетентності підприємливості у сучасному закладі освіти».
Захід відбудеться 09 лютого 2019 року о 11:00-16:00 в конференц-залі і 263, 265 ауд. у Державному вищому навчальному закладі "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за адресою: просп. Перемоги 54/1, ст.м. «Шулявська».
Передбачаються вступні мотиваційні лекції, майстер-класи з інструментів навчання економіки і формування підприємливості від практиків-освітян КНЕУ і середньої освіти, ярмарка освітніх прорам КНЕУ.
Будуть висвітлені лише практичні речі, які можна використати сьогодні і завтра у своїй школі, обмінюємося думками з однодумцями, формуємо позитивний настрій.
По закінченні буде видано сертифікат на 7 академічних годин.
P.S. Можна і варто з собою взяти учнів, які зможуть прийняти участь у Дні відкритих дверей КНЕУ, які проходитимуть паралельно.
Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Чи бажаєте прийняти участь в тренінгу "Активні громадяни" від Британської Ради (Active Citizens, British Council) *
Захід буде дводенний: 9 лютого з 14:30 до 17:00 і 10 лютого з 09:00 до 17:00. Під час тренінгу Ви матимете можливість удосконалити громадянські та соціальні компетентності, готувати проекти соціальної дії для подачі на грант. По закінченні отримаєте сертифікат від Британської Ради разом із сертифікатом про участь і навчання на практикумі
Контактний телефон
Введіть телефон у форматі: +380ХХХХХХХХХ
Your answer
Тип навчального закладу, у якому працюєте *
Назва навчального закладу
Your answer
Ваша посада *
Required
Область *
Тип населеного пункту проживання *
Назва населеного пункту
Your answer
Звідки дізналися про турнір *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy