TOŻSAMOŚĆ MONTESSORIAŃSKIEGO NAUCZYCIELA
Kwestionariusz służy anonimowemu zebraniu danych, których analiza pozwoli poznać tożsamość nauczyciela pracującego w oddziałach Montessori. Kierowany jest do nauczycieli, którzy pracują wg zasad pedagogiki Montessori ponad dziesięć lat. Nie ma tu odpowiedzi dobrych i złych. Każda odpowiedź jest wartościowa, jeśli zgodna jest z Pani/Pana przekonaniami.

Są to pierwsze tego typu badania w Polsce. Przygotowywane są w Katedrze Dydaktyki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, pod kierunkiem dr hab. Beaty Bednarczuk, profesor UMCS, której zainteresowania badawcze od ponad 25 lat dotyczą pedagogiki Montessori.

Wypełnienie ankiety zajmie około 60 minut. Można wypełnić ją za jednym razem i przesłać za pomocą przycisku "Prześlij", znajdującego się na końcu formularza. Można też wypełniać etapami, co wiąże się z potrzebą posiadania konta mailowego w bezpłatnym serwisie www.gmail.com.  Wówczas, po otworzeniu linku z kwestionariuszem na poczcie "Gmail",  każda wprowadzona odpowiedź zapisze się  automatycznie i można będzie powrócić do ankiety. W formularzu Google zapisują się wyłącznie udzielone odpowiedzi, a nie adres e-mail osoby wypełniającej ankietę.

Serdecznie prosimy o wypełnienie kwestionariusza, a tym samymi pomoc w  przygotowaniu unikalnego i ważnego opracowania.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy