Formularz zgłoszeniowy dla PRZEDSZKOLI (publiczne/niepubliczne)
Stowarzyszenie Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie (śląskie) zaprasza PRZEDSZKOLA (publiczne/niepubliczne) do uczestnictwa w akcji społeczno-edukacyjnej w ramach przedsięwzięcia pn. „Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego w Polsce z knurowskim Stowarzyszeniem Cztery Pory Roku”.

SCPR przygotowało i realizuje – od 1 lipca 2012 roku – w obszarze bezpieczeństwa autorski Program Bezpieczni w necie – bezpieczni w świecie na terenie Polski. Więcej informacji o Stowarzyszeniu na stronie: www.scpr.org.pl


Niniejszy formularz zgłoszeniowy podzielony jest na kilka części:
- część I: dotyczy ogólnych informacji i danych kontaktowych placówki;
- część II: dotyczy ogólnych informacji i danych kontaktowych pracownika placówki (z kadry pedagogicznej) oddelegowanego do bezpośredniej współpracy z Organizatorem przedsięwzięcia w ramach pracy społecznej, tj. wolontariatu, na stanowisku: Specjalista ds. obsługi akcji społeczno-edukacyjnej;
- część III: dotyczy zbiorczych informacji, zgód, itp.


Dnia 25 maja 2017 roku (czwartek) w godzinach dopołudniowych w PRZEDSZKOLACH (publiczne/niepubliczne) będące Uczestnikami / Współorganizatorami przedsięwzięcia dzieci wraz z wychowawcami zrobią kwiaty Niezapominajki - z wybranego przez dziecko materiału – które wręczą swoim rodzicom/opiekunom prawnym i powiedzą z jakiej okazji. Rodzice/opiekunowie prawni zapoznają się z informacjami o wydarzeniu. Placówka z okazji wydarzenia będzie wystrojona.

Do 24 maja 2017 roku (włącznie) będą przygotowania do realizacji przedsięwzięcia.
Od 8 maja do 9 czerwca 2017 roku oddelegowani pracownicy będą Wolontariuszami na podstawie Porozumienia o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych.
25 maja 2017 roku realizacja akcji społeczno-edukacyjnej. Każda placówka uczestnicząca w wydarzeniu, w dniu jego realizacji, prześle nam elektronicznie krótki raport oraz powstałe materiały foto/filmowe.
Do 10 czerwca 2017 roku podsumowania przedsięwzięcia.

Wszelkie informacje i materiały placówki realizujące przedsięwzięcie otrzymają od Organizatora.


Zgłoszenia przyjmujemy i rozpatrujemy na bieżąco – do 15 maja 2017 roku (włącznie) – indywidualnie informując Uczestników za pomocą wiadomości e-mail.

Rekrutacją zajmuje się Aneta Nowak – Prezes Zarządu – w SCPR.

Kontakt: mddz.scpr@gmail.com

Niniejszą ofertę kierujemy do PRZEDSZKOLI (publiczne/niepubliczne) znajdujących się na terenie Polski.


Zapraszamy na bloga dotyczącego Rekrutacji w Stowarzyszeniu Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie znajdującego się pod adresem: www.rekrutacjascpr.blogspot.com
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy