Триндець, але я можу його проживати!
Ми часто чуємо і самі бажаємо: "Тримайтеся!". А чи правильно розуміємо цей заклик? Якщо це про стримування наших почуттів, то попереду тільки стан вигорання і депресія. Як проживати всі почуття і робити це конструктивно, з турботою про себе та про інших - це і буде темою зустрічі у "Гончаренко центрі" , яку проведе психологиня Оксана Клименченко у середу, 15 листопада (початок о 14:00, тривалість - біля півтори години).

Усі емоції нормальні, питання лише в тому, чи вміємо ми їх помічати, приймати (без сорому, самокритики, провини) та проживати без шкоди для себе і оточуючих. Тож, запрошуємо на лекцію із елементами самодослідження на тему: "Триндець, але я можу його проживати. Як впоратися з хронічним стресом і не розвалитися".

Пані Оксана Клименченко - психологиня з більш ніж двадцятидворічним досвідом практичної роботи, сімейна консультантка, сертифікована психотерапевтка у методі Позитивна психотерапія. Членкиня Української Спілки психотерапевтів та WAPP (Всесвітня Асоціація Позитивної психотерапії).

Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/hqTgCK - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у середу, 15 листопада о 14:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Без абревіатур та скорочень, щоб ми знали, як до вас звертатися
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На це заняття запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy