Formularz zgłoszeniowy
Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z Leszna, Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego z Gostynia oraz Stowarzyszenie "Jeden Świat" z Poznania serdecznie zapraszają grupy młodzieżowe w wieku 16-25 lat do udziału w bezpłatnym warsztacie - EUROCAMPIE realizowanym w ramach projektu "Wspólnie odkrywamy możliwości, otwierając się na europejskie nowości". Projekt dofinansowany ze środków Krajowego Biura Eurodesk Polska.
Email address *
Nazwa instytucji:
Your answer
Adres instytucji:
Your answer
Imię i nazwisko osoby kontaktowej:
Your answer
E-mail osoby kontaktowej:
Your answer
Opis zgłaszanej grupy, ze wskazaniem wieku oraz motywacji do udziału w warsztatach:
Your answer
Czy zgłaszana grupa brała udział w projektach międzynarodowych, np. wymianach młodzieżowych, warsztatach z międzynarodowymi wolontariuszami?
Proszę wskazać 2-3 terminy w okresie 24 września do 19 października, w których chcieliby Państwo aby przeprowadzono 3 godziny EUROCAMP (data i godzina):
Your answer
Klauzula Informacyjna: 1.Administratorem danych osobowych jest Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z siedzibą 64-100 Lasocice, ul. Zachodnia 6, biuro: 64-100 Leszno, ul Więzienna 3, e-mail: fundacja.cat@gmail.com 2.Dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji oraz w celu prawidłowej realizacji projektu "Wspólnie odkrywamy możliwości, otwierając się na europejskie nowości". 3.Dane mogą być udostępnione dla organizacji partnerskich zaangażowanych w realizację projektu oraz zleceniodawcy - Krajowego Biura Eurodesk Polska. 4.Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowych. Dane będą przechowywane zgodnie z przyjętą Polityką Prywatności (dostępna na stronie www.fundacja-cat.pl) 5.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 6.Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. 7.Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 8.Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji). 8.Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms