Online webinář: Učení po návratu do škol: Co si odnášíme z online výuky a jak to využijeme ve škole (4.5.2021, 16-17 hodin)
Děkujeme za Váš zájem o náš webinář "Učení po návratu do škol: Co si odnášíme z online výuky a jak to využijeme ve škole". Pokud máte zájem se webináře zúčastnit, prosíme Vás o závazné přihlášení prostřednictvím tohoto formuláře.

Webinář se uskuteční v úterý 4. května od 16 do 17 hodin. Webinář je určený pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, středních škol i pro rodiče, kteří vzdělávají své děti doma. Tento webinář je zdarma.

Na tomto webináři Vás podrobně seznámíme s novým nástrojem Školy Můj Projekt. Jde o unikátní prostředí MUPy online, ve kterém s žáky můžete sledovat jejich postupný rozvoj jednotlivých klíčových kompetencí a plánovat si s nimi konkrétní kroky pro jejich další posun v nich. Celou oblast kompetence k učení jsme v rámci podpory pro návrat žáků do škol zpřístupnili pro zájemce až do konce roku 2021 zdarma (jde o jednu část online prostředí z celkových šesti).

Webinář je součástí akce „Škola Můj Projekt pomáhá školám“, podrobnosti o akci si můžete přečíst na stránce skolamujprojekt.cz/pomahameskolam

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým pracovníků vzdělávací společnosti School My Project

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Titul
Jméno a příjmení *
Kdo jste? *
Required
Pokud jste pedagog, učíte na? *
Required
Pokud jste pedagog, jaká je vaše aprobace?
Pokud jste pedagog, jaký je úplný název Vaší školy?
Máte již nějakou zkušenost s jinými semináři nebo nástroji konceptu Škola Můj Projekt?
Jakým oblastem a tématům byste se při webináři rádi věnovali? Co byste si z webináře rádi odnesli pro Vaši další výuku?
Kde jste se o webináři dozvěděli? *
Required
Děkujeme za přihlášení a těšíme se na viděnou!
Pokud byste ohledně workshopu cokoli potřebovali, kontaktujte Václava Zemana (e-mail: vaclav.zeman@skolamujprojekt.cz, tel: +420 730 541 306)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of School My Project. Report Abuse