Seminārs Talsos „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai tas man der?”
22. augustā plkst. 13:00 Saldū notiks iedvesmas, informācijas un pieredzes apmaiņas seminārs "Sociālā uzņēmējdarbības: kas tas ir un vai man tas der?"
Pasākumam saturiski būs 2 daļas - informatīvā daļa par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, cik dažāda tā var būt un kas ir sociālais uzņēmums un tā atbalsta iespējas Latvjias likumdošanas izpratnē. Un pieredzes, iedvesmas daļa, tiekoties ar sociālās uzņēmējdarbības veicējiem Latvijā.

Pasākuma programma un norises vieta tiks izziņota atsevišķi. Vairāk: www.kurzemesnvo.lv

Seminārā aicināti piedalīties visi interesenti – privātpersonas, uzņēmēji, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts iestāžu pārstāvji, lai saprastu, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, kāds ir tās darbības ietvars un atbalsta iespējas Latvijā, kā arī dzirdētu praktiķu stāstus no dibināšanas brīža līdz praktiskai darbībai.

Piesakies šeit vai sazinies ar pasākuma koordinatori Elīnu (tālr. 27111252)
Organizācija, kuru pārstāvi
Privātpersona / biedrība, nodibinājums/ uzņēmums/ iestāde
Your answer
Tavs vārds, uzvārds *
Your answer
Tavs telefons *
Your answer
Tavs e-pasts *
Your answer
Par personas datu apstrādi
Piesakoties semināram caur šo formu, jūsu norādītie personas dati tiks apkopoti un izmantoti tikai šī pasākuma organizēšanas nolūkos un netiks izpausti trešajām personām. E-pasts un telefons nepieciešams, lai ar jums varētu sazināties neparedzētu izmaiņu gadījumā. Jūsu vārds un uzvārds nepieciešams, lai jūs varētu identificēt ar konkrētajiem kontaktdatiem.
Pasākumu organizē un atbalsta
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service