Dotazník pro rodiče
DOTAZNÍK_CS_MAS Vodňanská ryba

Dobrý den,
jsme českobudějovická nezisková organizace Attavena o.p.s. a připravujeme vzdělávací projekt pro rodiče dětí do 15 let, kteří jsou nezaměstnaní, na mateřské nebo rodičovské dovolené nebo neaktivní na trhu práce z jiných důvodů, a rádi by si zvýšili svou kvalifikaci.

Projekt je zaměřen na počítačové dovednosti, komunikační dovednosti, orientaci na trhu práce, workshopy a semináře na téma finanční gramotnost, prezentační dovednosti, bilanční diagnostiku a podporovaná pracovní místa. Zamýšlené aktivity jsou uvedeny v dotazníku a vy budete mít možnost vybrat ta, která jsou podle vás přínosná. Pro účastníky by byly aktivity projektu zdarma a probíhaly by v místě vašeho bydliště nebo v jeho blízkosti. Během aktivit bychom zajišťovali hlídání dětí. Začátek projektu je plánován na leden 2019.

Tímto dotazníkem bychom si chtěli ověřit, zda se náš připravovaný projekt potkává s vašimi potřebami a zda byste se přihlásili do jeho aktivit. Průzkum výrazně zvyšuje pravděpodobnost získání projektu a jeho následné realizace. Pokud ho tedy shledáváte jako přínosný, odpovězte prosím na následující otázky.

Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete. Pokud se nám podaří projekt získat, ozveme se s konkrétními informacemi a termíny, na jejichž základě se můžete rozhodnout, zda se do něj chcete zapojit.

Další informace o naší organizaci můžete zjistit na www.attavena.cz. Na těchto stránkách naleznete také informace o projektech, které realizujeme v současnosti, jejich aktivitách a přínosech pro účastníky.

Za vyplnění dotazníku vám velmi děkujeme.
Email address *
Jaké je vaše postavení na trhu práce? (lze zaškrtnout více možností)
Jaké typy podpory by vám nejvíc pomohly pro vaše pracovní uplatnění nebo osobní spokojenost?
Máte v tuto chvíli již zajištěnou práci po skončení RD?
Cítíte se ohrožena sociálním (pracovním) vyloučením?
Clear selection
Co vnímáte ve vašem případě jako problém pro následné pracovní uplatnění? (vyberte max. 5 bodů, které vnímáte jako největší překážku)
Jak často se scházíte a povídáte si s rodiči v obdobné životní situaci? (uveďte průměrně)
Navštěvujete nějaké rodinné centrum?
Clear selection
Bydliště (uveďte pouze město)
Děkujeme za vyplnění dotazníku.
Máte zájem o to, abychom vás, v případě získání projektu, informovali o jeho realizaci (konkrétní informace a termíny)?
jméno a příjmení
email
Více o nás (www.attavena.cz): Jsme obecně prospěšnou společností z Českých Budějovic a 17. rokem se věnujeme podpoře rodičů dětí do 15 let v rámci ESF projektů. Děláme vzdělávací projekty především na komunikační, počítačové dovednosti, orientaci na trhu práce. Projekty realizujeme mobilně v různých krajích, městech a obcích. Dosud jsme udělali přes 1000 kurzů pro 10 250 lidí. Během kurzů zajišťujeme rodičům hlídání dětí.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Attavena o.p.s.. Report Abuse