Bezpłatne konsultacje biznesowe
Organizatorem bezpłatnych konsultacji jest Fundacja Kraków Miastem Startupów - fundacja wspierająca innowacyjną przedsiębiorczość w Krakowie od 2015 roku.

Wypełnij formularz podając niezbędne informacje. W przeciągu 24 godzin odezwiemy się do Ciebie w celu ustalenia dogodnego terminu konsultacji.
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Opisz obszar, który chciałabyś/chciałbyś skonsultować *
Z kim chciałabyś/chciałbyś odbyć konsultacje? *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
*Wypełniając powyższy formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację Kraków Miastem Startupów z siedzibą przy ul. Dolnych Młynów, nr 3, lok. 1, 31-124, Kraków w celu realizacji powyższego wydarzenia, wypełnienia warunków umowy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz przesyłania informacji marketingowych na adres email podany powyżej na formularzu kontaktowym. Dodatkowo kopia powyższej listy zostanie przekazana do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z siedzibą w Warszawie przy ul. Hożej 20.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@kms.org.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani, a dane nie są przekazywane podmiotom trzecim.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego w 2020”
finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Kraków Miastem Startupów. Report Abuse