KSIĘŻYC'owe OPOWIEŚCI / 19 września
Zapraszamy na drugą odsłonę cyklu 𝗧𝘂 𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿 𝗕𝘆𝘁𝗼𝗺 𝗣𝗶𝗸𝗻𝗶𝗸!

W ramach spotkań z teatrem w piknikowym nastroju, zaprosiliśmy dwa zwycięskie zespoły wyłonione przez jury społeczne spośród nadesłanych zgłoszeń z całej Polski.

Drugi prezentowany w ramach cyklu spektakl to: KSIĘŻYC'owe OPOWIEŚCI
Wędrownego Teatru Lalek „Małe Mi”.

𝗞𝗶𝗲𝗱𝘆: 19 września, godz. 16:00.
𝗚𝗱𝘇𝗶𝗲: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 9 w Bytomiu.

𝗢 𝘀𝗽𝗲𝗸𝘁𝗮𝗸𝗹𝘂:
W spektaklu "KSIĘŻYC'owe OPOWIEŚCI" przedstawiamy pięć niezwykłych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Jest tu bajka afrykańska, żydowska, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historia z dalekiego Nepalu. Każda opowieść zilustrowana urzekającą scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej. Zadajemy uniwersalne pytania i odpowiadamy na nie w jasny, mądry, zabawny i magiczny sposób. Postacią łączącą wszystkie opowieści jest Luna, Sahar, Moon, Czandryma...tak, tak- to Księżyc.

Tu Teatr Bytom Piknik to czwarta odsłona tego cyklu w Bytomiu. Projekt realizowany jest przez Fundację Inqubator Teatralny, w ramach którego odbywają się pokazy spektakli i warsztaty teatralne w wybranych dzielnicach Bytomia.

Zadanie jest finansowane ze środków Gminy Bytom.

Fot. Daniel Kiermut i Agnieszki Zylia Strokowska
Email address *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Ilość wejściówek *
Podaj ilość osób, z którą pojawisz się na wydarzeniu. Liczba ta jest dla nas istotna z racji wymogów sanitarnych.
Przetwarzanie danych osobowych *
Informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych podanych w tym formularzu zgłoszeniowym jest Fundacja Inqubator Teatralny. Jeśli w związku z tym lub w celu skorzystania z któregoś z przysługujących Ci uprawnień (prawo do żądania od nas dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego) chciałbyś / chciałabyś się z nami skontaktować, to wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na jeden z podanych adresów: fundacjainqubatorteatralny@gmail.com lub kontakt@inqubatorteatralny.pl albo skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem 507 702 727. Chcemy abyś wiedział / wiedziała, że Twoje dane przetwarzamy w celu realizacji statutowych założeń, dla których powstała nasza organizacja, a w tym przede wszystkim w celu realizacji zadania powierzonego nam przez Prezydenta Miasta Bytomia, które polega na organizacji Przeglądu Tu Teatr Bytom Piknik. Przetwarzamy dane dlatego, że jest to niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym (art. 6 ust. 1 lit e RODO) oraz w zakresie możliwości kontaktowania się z Tobą na odległość jeżeli wyraziłeś na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) i wyłącznie tak długo, jak jest to do realizacji tych celów konieczne lub do czasu wniesienia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych. O celach realizowanych przez naszą organizację przeczytasz więcej na naszej stronie internetowej: inqubatorteatralny.pl/. Zapewniamy Cię, że jeśli komukolwiek przekazujemy Twoje dane, to wyłącznie odbiorcom uprawnionym, osobom należycie upoważnionym lub procesorom, z którymi zawarliśmy gwarantującą poufność umowę powierzenia Twoich danych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy