MUZIKOS SALĖ 2021
Ši registracijos forma skirta tik MUZIKOS LEIDINIŲ PARDAVĖJAMS (ne AGATA nariams), kurie pageidauja turėti individualų stendą „Muzikos salėje“ 2021 m. vasario 25–28 d.

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą renginio metu, keičiamas Muzikos salės ekspozicijų išdėstymas: praplatinti praėjimo takai, suformuotos papildomos lankytojų judėjimo kryptys salėse, palikti laisvi koridoriai ir salių fojė, suformuoti tarpai tarp stendų. Dėl šių saugumo reikalavimų stendų salėje planuojama mažiau ir atranka bus vykdoma griežčiau, todėl pirmenybė bus teikiama AGATA nariams.

Atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į tai:
- kaip prisidėsite prie salės komunikacijos;
- kaip planuojate įsirengti stendą;
- kiek kūrybingai ankstesniais metais įsitraukėte į salės bendro įvaizdžio formavimą įsirengdami savo stendą.Užpildytų anketų lauksime iki 2020 m. lapkričio 1 d.

Daugiau informacijos el. paštu justas@agata.lt ir telefonu +370 645 90 719

Registruodamiesi sutinkate ir suprantate, kad dėl Covid-19 pandemijos ir šalyje artėjant renginiui galiojančių reikalavimų, gali keistis renginio formatas, reikalavimai ar taisyklės. Bei įsipareigojate laikytis Covid-19 saugumo reikalavimų: https://www.vilniausknygumuge.lt/file/repository/event-229/Dalyviu_saugumo_reikalavimai.pdf
Fizinis/juridinis asmuo *
Telefonas *
El. paštas *
Kokio dydžio stendo pageidaujate? *
1 kv.m. su standartiniu įrengimu kaina 80 Eur + PVM. Minimalus užsakomas plotas yra ne mažesnis nei 6 kv.m., nes stenduose dirbantis personalas turės laikytis saugaus, t.y. 2 metrų atstumo reikalavimo.
Kaip planuojate įsirengti stendą ir ką planuojate jame pristatyti? *
Stendo vizija, aprašymas, programa jame. Norime atkreipti dėmesį, jog rengti pasirodymus stenduose draudžiama. Taip pat rekomenduojame vengti reklaminių skrajučių, suvenyrų dalinimo lankytojams. Stenduose draudžiama vykdyti produkcijos degustacijas, vaišinimą.
Kaip planuojate prisidėti prie bendros „Muzikos salės“ komunikacijos? *
Kokiais kanalais skleisite žinią apie savo dalyvavimą mugėje, kokias komunikacijos formas naudosite?
Jūsų idėjos ir siūlymai, kurie galėtų būti įgyvendinti „Muzikos salėje“ 2021 m.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy