Koncert gongów online
W świetle obecnych wydarzeń nasze środowe spotkania przy dźwięku gongów i mis w Domu Dźwięku, nie są możliwe. Dlatego przenieśliśmy je do sieci.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w spotkaniach, zapisz się za pomocą tego formularza.

Zapisanie się gwarantuje, że będziesz mieć aktualne informacje o koncertach, które będą prowadzone za pomocą komunikatora Zoom.

_______________________________________

Aby się z tobą skutecznie komunikować potrzebujemy adresu e-mail, który regularnie odczytujesz. Obiecujemy, że nie będziemy ciebie zasypywali tonami maili. Tylko tyle ile wystarczy do poinformowania ciebie o najważniejszych sprawach jak terminy spotkań, sprawy techniczne i raz po raz informacje o innych przydatnych wydarzeniach.

UWAGA Wiele emaili wpada do folderu Spam lub innych folderów zakładanych przez firmę w której masz swoją skrzynkę pocztową. Sprawdzaj je często, żeby mieć pewność, że nie ominiesz kolejnej informacji.

Oczekuj emaili od Dom Dźwieku.
Email address *
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych *
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w spotkaniach on-line. Przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych i ich zmiany (w tym aktualizacji). Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zajęć on-line włączając w to informowanie o kolejnych sesjach zajęć za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: info@domdzwieku.pl
Required
Imię i nazwisko *
Numer telefonu
W celu ochrony przed spamem, chcemy mieć możliwość weryfikacji czy osoba wypełniająca ten formularz nie jest robotem. Dlatego prosimy o podanie prawdziwego numeru telefonu. Będziemy wyrywkowo weryfikowali prawdziwość danych za pomocą SMS lub połączenia głosowego. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy aktywacji w przypadku negatywnej weryfikacji lub braku numeru telefonu.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy