Žaliosios mokyklos bendruomenės Geltonieji puslapiai
Ar žinote, kiek įvairiausių veiklų ir verslų vysto Žaliosios mokyklos tėvai? Galbūt mes vieni kitiems galime būti naudingi!

Šių Geltonųjų puslapių tikslas – pristatyti bendruomenės narių veiklas, paslaugas ir verslus, kad padėtume jiems stiprėti. Sėkmingi ir bendradarbiaujantys tėvai galėsime daugiau paremti ir pačią mokyklą.

Taip pat įtraukiame klausimą apie mūsų asmeninius pomėgius. Atsakę galbūt rasite bendraminčių laisvalaikiui ar bendram hobiui.

Pildyti visus laukus nėra privaloma. Už savo duomenų viešumą atsakomybę prisiima pats duomenų teikėjas. Nuoroda į Geltonųjų puslapių informaciją bus viešai prieinama mokyklos interneto svetainėje. Žalioji mokykla niekaip nėra susijusi su į šiuos Geltonuosius puslapius įtrauktais verslais ir paslaugomis.

Jei kyla neaiškumų pildant, turite pastabų arba pasiūlymų dėl pateikiamos apklausos formos, rašykite adresu vilma.kraelskaite(eta)gmail.com.
Jūsų veiklos rūšis
Galite pažymėti kelias arba įrašyti savo.
Darbovietės pavadinimas (arba individuali veikla)
Pvz., UAB"Jonas" arba vegetarinių tortų kepimas. Jei svarbu, nurodykite savo pareigas.
Your answer
Veiklos (prekių, paslaugų) aprašymas
Your answer
Interneto arba FB svetainė (-ės)
Your answer
Vardas, pavardė
Your answer
Telefonas, el. pašto adresas
Your answer
Žaliąją mokyklą lankantys Jūsų vaikai
Pvz., Miglė (Džiaugsmo kl.). Kas primiršote, 6-7 kl. - tai Žalioji Viva, 5 kl. - Žalioji, 4 kl. - Miško, 3 kl. - Džiaugsmo, 2 kl. - Saulės, 1 kl.- Draugų.
Your answer
Jūsų asmeniniai pomėgiai, interesai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service